Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden ember szerethetö valaki számára?

Figyelt kérdés
2010. máj. 4. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem egy kibírhatatlan iszákos, szemét alak, akkor biztosan. Legalábbis a szülei szeretik a rossz gyereküket is.

Ne legyen emiatt önbizalomhiányod, biztos kedves ember vagy és van aki nagyon szeret.

2010. máj. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Mert ha belegondolsz, a szadista gyilkosoknak is megszülte valaki, azokat legalább az anyjuk szereti.
2010. máj. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*gyilkosokat
2010. máj. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Nincs olyan, hogy nem szerethető ember.

2010. máj. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen!Olyan nincs hogy valakinek egyetlen egy jó tulajdonsága sincs!

Sőt,akkor van baj ha ezeket senki sem méltatja semmire!

Ezt már sokszor írtam:a jó természetes,a rossz feltűnő!

És az ember szereti ha figyelnek rá,valakinek csak a rosszaságával sikerül magára fordítania a figyelmet!

2010. máj. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jézus szeret!
2010. máj. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem csak ha a testi+lelki vonzalom is megvan.
2010. máj. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez egy jó kérdés. Ha természettudományos alapon nézem (tudom, ez nem az a rovat, én csak felvetek egy megközelítést), akkor tulajdonképpen az a kérdés, hogy van-e olyan természeti törvényszerűség, hogy kötelezően létezik a világban minden emberhez legalább egy másik ember, aki őt szereti (szerethetné ha ismerné). Nos, ilyen összefüggés nem létezik, már csak azért sem, mert ha valakinek meghal az anyja (aki őt egyedül szerette), akkor mitől születne hirtelen valaki, aki őt szereti. Tehát pusztán a világ törvényszerűségeit tekintve egyáltalán nem biztos az, hogy egy adott embert bárki is képes lenne szeretni, szóval el lehet képzelni olyan embert, akit soha semmilyen körülmények közt senki nem szerethetne. De ez nem jelenti azt, hogy ez az ember biztosan létezik is, csak azt jelenti, hogy a létezése nem kizárt.


A másik kérdés az, hogy vajon elég-e az, hogy a világon létezik valaki, aki pont rám vágyik, ha semmi módon nem tudunk egymásról. Praktikusan tehát nem is elég az, hogy valaki képes legyen megszeretni, hanem kell hogy találkozzunk, megismerkedjünk, stb. Ugyan elméletileg nagyon sok ember szerethet még egy utálatos disznót is, de a gyakorlatban ez lehet, hogy mit sem ér. Vagyis elképzelhető, hogy egy utálatos disznó egyedül élje le az életét, mert egyszerűen nem találkozott azzal a 11 kínai, 2 patagóniai, 1 eszkimó és 6 afrikai emberrel, akik képesek lennének (lettek volna) szeretni.


A harmadik probléma pedig az, hogy az, hogy valaki szeret engem, még nem biztos, hogy ez kölcsönös. Mi van, ha a világon az egyetlen ember, aki engem szeret, számomra rém ellenszenves? Szóval bár ez nem volt a kérdésben így kimondva, attól még, hogy valaki szerethető valaki más számára, még nem biztos, hogy ez jó annak, akiről szó van.

2010. máj. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ma 17:04

... De te ettől még hülye maradsz.


Am mindenki szerethető. Legalábbis nem hallottam még olyanról hogy valakit odavetettek a kroki/tigrincs/oroszlán elé és visszaköpte.

2010. máj. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!