Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért nem találok magamnak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem találok magamnak egy fiút? 14/L

Figyelt kérdés
Nem tudom mi baj velem de még nem volt rendes fiúm:/ kicsit félénk vagyok, ezt tudom. és nincs nagy önbizalmam se.. szerintem csúnya vagyok, és mondták is már hogy az vagyok, de vannak akik szerint szép vagyok, nem tudom hogy mit tegyek. van egy fiú aki nagyon tetszik de 120km-re lakik és még nem találkoztunk, nem tudom mit tegyek, mert a szüleim szigorúak és nem engednek el hozzá :( Kép rólam ( jobb oldali vagyok) [link]

2013. aug. 12. 11:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ráérsz még ezzel.
2013. aug. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Sir Sarcasm ***** válasza:
Nem vagy csúnya, csak még kislány.. és nem neked kell találni, hanem egy fiúnak kell megtalálni téged.
2013. aug. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Még pár év és igazi bombázó leszel, szaladnak majd utánad a fiúk a gimiben, ne aggódj:)
2013. aug. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Szépek a fogaid.
2013. aug. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nem vagy csúnya, sőt szerintem nagyon is helyes csaj vagy! Ráérsz még a fiúkkal foglalkozni, ne legyél olyan mint a mostani korodbeliek!
2013. aug. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Szerintem sem vagy csúnya, sőt inkább szép. :)

Viszont túl fiatal vagy még, nem gáz ha nicns pasid, ráér az még 16 évesen is. :)

2013. aug. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
Szerintem nagyon szép vagy. :) 15/F
2013. aug. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

szerintem is helyes vagy es ezt lany letemre mondom:)

Most a korodbeli fiuk meg nem allnak keszen egy olyan kapcsolatra amit te szeretnel. Nehany ev es le se tudod vakarni majd magadrol oket:)

2013. aug. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Ne sírjon a szád...

Én 16 vagyok és nekem se sikerült normális fiút összeszedni..

Amúgy szép vagy nyugi pár év és válogathatsz majd :)

2013. aug. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még és semmiképp sem csúnya. Meseszép arcod van :)
2013. aug. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!