Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Átlag feletti vagyok minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlag feletti vagyok minden tekintetben, miért nem találok magamnak megfelelő társat? 23f

Figyelt kérdés

Nem kell azzal kezdeni, hogy nagyképű vagyok, meg öntelt, stb... Nem magamtól találtam ki ezt.

Az átlagtól jobban nézek ki mások (nem ismerősök, tehát részlehajlás nem játszik) elmondása alapján. A műveltségem és a lexikális tudásom is a legmagasabb a 10 fős társaságomban (ők sem buták). Egyetemet végeztem, nem vagyok antiszoc, szorongós, ilyesmi...

A belsőmmel is minden rendben, szvsz. Nem bántottam még senkit, nem csalnám meg soha a barátnőmet. Az őszinteség híve vagyok és hiszek abban, hogy beszéddel mindent meg lehet oldani. Nem sorolom tovább, az ilyen alap dolgok nem hiányoznak belőlem. Sok emberből igen, mégis ők a boldogak és nem én.


"Idővel te is megtalálod a hozzád valót." <-- Ilyen hsz-t nem kérek, köszönöm. :)


2013. júl. 1. 19:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/91 anonim ***** válasza:
Nagy az ego, így jártál. Most erre mit mondtjuk? Mi a francot vártál? Honnan tudjuk miért nem találsz magadnak megfelelő társat? -.-
2013. júl. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/91 anonim ***** válasza:
Mit írt Nietzsche a hyperboreioszok és az emberek kapcsolatáról?:D
2013. júl. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/91 anonim ***** válasza:
100%
Idővel te is megtalálod a hozzád valót.
2013. júl. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/91 anonim ***** válasza:
Hogy miért nem találsz megfelelő társat? Lehet nagyok az igényeid...?
2013. júl. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/91 anonim ***** válasza:
Melyik író volt ott drezdában és írt a bokonistákról? Miért nem tudja átlépni egy test a fénysebességet a relativitás elmélet szerint?
2013. júl. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/91 A kérdező kommentje:
Igen, ezt ki is hagytam. Egyáltalán nincsenek magas igényeim. Hozzám hasonló igényekkel rendelkezőt keresek. Ugye az alapok meglegyenek a lánynál is és ne legyen züllött.
2013. júl. 1. 19:18
 7/91 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem idővel biztosan megtalálod a megfelelő srácot, csajt azt már kevésbé véleményem szerint.
2013. júl. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/91 anonim ***** válasza:
Átlag feletti egóval nehéz. Főleg, ha magadhoz hasonlót keresel, mert ugye két dudás egy csárdában...
2013. júl. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/91 anonim ***** válasza:
"Szerintem idővel biztosan megtalálod a megfelelő srácot..." :DDDD
2013. júl. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/91 anonim ***** válasza:
Miért kell salétromsav mellett kénsav is a lőgyapotkészítéshez?
2013. júl. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!