Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom néha nagyon gyerekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom néha nagyon gyerekes, amivel engem kiakaszt. Én is hibás vagyok, túl hamar felhúzom magam mindenen. Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

A barátom (18) sokszor leáll velem kötekedni, piszkál, ütöget, bökdös, csikiz, meg egyszerűen hülyén viselkedik. Én pedig néha nem tolerálom mert nincs kedvem hozzá, és mondom neki hogy hagyja abba, de nem hagyja, hanem még inkább folytatja és felhúzom magam, kiakadok és összeveszünk. Mindig ez van. Kis hülye apróságokon vitatkozunk, én megsértődök, ő meg mindig azt mondja hogy 'minek kell minden sz*ron megsértődnöm'? Tudom, hogy én is hibás vagyok, nem kellene ilyennek lennem, de neki sem kellene 'kiakasztania'. Mit tegyek/tegyünk hogy boldogok legyünk és NE mindig veszekedjünk értelmetlen dolgokon?

17L


2013. aug. 12. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
éretlen...
2013. aug. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ui.: Kihagytam hogy 1 éve együtt vagyunk, nagyon szeretjük egymást és Nem akarunk szakítani!
2013. aug. 12. 11:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet azért csinálja mert az egész kapcsolat unalmas vagy laza.. Tegyetek ellene! Mozduljatok ki!
2013. aug. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Biztos nagyon szeret téged, ha folyamatosan b_sztat és hiába kéred meg, hogy hagyja abba, nem hagyja... Ha engem zavar, hogy a barátom piszkál, ütöget stb., megkérem, hogy ne csinálja, és érdekes mód nem csinálja tovább..
2013. aug. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amikor látod, hogy "na jön a móka miki" Kapd le a gatyáját fektesd le az ágyra és jöhet a menet! Hidd el hamar elszáll a gyerekes énje :P :))
2013. aug. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Keverj le egyet neki, egyből magához tér.
2015. júl. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!