Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy pasi de nagyon én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy pasi de nagyon én 19 vagyok ő pedig januárba tölti a 19-et. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy pasi aki "páva" és nagyon tetszik,de én nem vagyok valami népszerű és hát mikor taliztunk reggelente mindig egymást néztük am ez egy boltban történt és én elég sok mindent megtudtam róla a nevét is de szerintem ő nem tudja az enyémet és nem tudom h bejelöljem-e facebookon vagy ne...
2013. aug. 12. 15:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Süt a nap, meg az értelem is...
2013. aug. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ha érdekled, majd ő is kideríti a neved vagy megszólít

inkább ne jelöld be, hiszen még a nevét sem tőle tudod

2013. aug. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 ASOT ***** válasza:
Valami értelmeset kéne ide írnom de nem tudok.
2013. aug. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A pávák színes farktollaikkal már mindenkit meghódítanak! :O
2013. aug. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

19 évesen ennyit ad ki az eszed?

Szegény fiú.....

2013. aug. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen talán igazad van hogy ne jelöljem be de az hogy majd ő szólít meg annak esélye 0, ugyanis nem egy városba lakunk és nem is egy suliba jártunk... de talán jó ha összesen 10-szer taliztunk :S De mikor először megláttam nem tudtam h "páva"hisz nem is ismertem meg az érettségi miatt öltönyben volt...
2013. aug. 12. 16:19
 7/9 A kérdező kommentje:
5/6 tudod egyszer már anno megtettem én az első lépést és nem lett belőle semmi...ezért kértem normális emberek véleményét...de ezek szerint te nem vagy az!(ne vedd sértésnek)
2013. aug. 12. 16:22
 8/9 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj, de én nem vagyok normális!

Normális ember ilyen szót nem igazán használ hogy páva.

Ezt hívják plátói szerelemnek, manapság már a fiúk nem kezdeményeznek, inkább megvárják míg a lány teszi meg az első lépést.

Megalszik a tej a szádban!

üdvözlettel:

egy nem normális családanya

2013. aug. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jó tudod mit ha nem tetszik a kérdés amit feltettem, akkor minek irtál hozzá?:O egyébként meg nem ismered őt se meg engem se.. amúgy akkor te minek neveznéd őket? (ja és nekem nincs velük bajom...mielőtt valaki félreértené...)
2013. aug. 12. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!