Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti hogy szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogy szoktatok viselkedni, amikor egy pasi szakít veletek?

Figyelt kérdés

Mit csináltok? Sírtatok már előtte? Vagy könyörögtetek, hog ne szakítson? Leírnátok, hogy zajlott az egész? pl. a pasi: szakítok veled, te: ok és szia. Vagy hogy működik az egész? Légyszi csak olyan írjon, akivel már szakíottak.

Előre is köszönöm!


2013. aug. 11. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Velem egyszer szakítottak, de a srácba annyi nem volt hogy személyesen tegye meg..akkor még volt msn és azon közölte...

19/L

2013. aug. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az függ a szakítás okától nálam.
2013. aug. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Leggyakrabban sokáig nem keresnek, már lehet előtte érezni, hogy gáz van, nem szeretnek mondani semmit, eltűnnek, nekem kell kideríteni mi a frász van, általában rákérdezek szakítottunk-e.Ilyen már volt velem 4 szer.


25/l

2013. aug. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Nem könyörögtem sosem, egyedül kisírom magam, esetleg szitkozódó üzeneteket küldök neki, de csak akkor, ha megcsalt és nem mondta el.

előző

2013. aug. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én sokszor szakitottam a jelenlegi párommal :D volt, hogy sírt, volt hogy könyörgött, volt hogy leszarta, nem érdekelte... a helyzettöl függ, hogy éppen min van a probléma egy szakitásnál... de szerintem talán a legnehezebb, de legbölcsebb dolog, hidegfejjel végighallgatni, majd szépen elköszönni ... :)
2013. aug. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
velem még nem szakítottak.. de biztos nem könyörögnék hogy ne szakítson, úristen :D
2013. aug. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Velem egyszer szakítottak, a legundorítóbb módon... facebookon. Akkor nem sírtam, azt hiszem számítottam már rá. Következő nap találkoztunk, hogy megbeszéljük, tök jól bírtam, nem könyörögtem meg semmi, megindokolta és elfogadtam. Mikor viszont indult és nem adott búcsúcsókot, elsírtam magam miután elment.
2013. aug. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Velem egy hónapja szakított a barátom 3 év után.Én sírtam és könyörögtem is.Nálunk úgy zajlott,hogy átjött elmondta,hogy nem akar most velem lenni.Az volt az indoka,hogy még nem élte ki magát és már nem szeret annyira mint az elején.Egyébként a kapcsolatunk jó működött,ezért könyörögtem neki elég sokáig...
2013. aug. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!