Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet feldolgozni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet feldolgozni egy megcsalást?

Figyelt kérdés
Most tudtam meg,hogy megcsalt a barátom, és sehogysem tudom feldolgozni, még most sem bírom elhinni róla,hogy miért tette ezt velem.
2013. aug. 12. 17:37
 1/8 A kérdező kommentje:

Szakitottunk rögtön.

és nem megbocsájtani akarom, hanem elfelejteni

2013. aug. 12. 17:39
 2/8 anonim ***** válasza:

Fogd meg az első olyan tárgyat amivel akkorát tudnál ütni, hogy kiszakadjon az ajtó, de ne az ajtód, hanem a barátod tökeit üsd szét vele. ;)

17/F

(ui.: Undorító dolog a megcsalás)

2013. aug. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem nagyon lehet, de az idő megoldja. Én mindenesetre kirúgnám a helyedben!
2013. aug. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Túl sokat jelent nektek nőknek a szex. Amennyire úgy tűnhet, hogy nem tulajdonítotok neki túl nagy jelentőséget, mégis pont olyan mély dolog ez nektek.

A magam nevében beszélhetek csak, a legtöbb félrelépés csak a testi dolgokról szól. Nincs benne érzelem.

Ennyire ne vedd a szívedre. Oké, úgy érzed elárult, szakíts vele, de ennyi...

2013. aug. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen már szakitottunk, de nem bírom felfogni épp ésszel,hogy miért velem történik ez meg, folyamatosan ezen gondolkozok és csak ő jár a fejemben. Bármit megadnék érte,hogy ne történt volna meg.
2013. aug. 12. 17:46
 6/8 anonim ***** válasza:

"Mull Pasha válasza:


Nem nagyon lehet, de az idő megoldja. Én mindenesetre kirúgnám a helyedben!"


Kérdező írta, hogy szakított vele és nem békülni akar csak tippet a felejtésre!


Tippem: Hát haverok, barátnők, csavargás, ha van pénz akkor disco, koncert, mozi, fagyi, strand, vásárlás, ivászat, otthon filmezés, netezés, de inkább társaságba legyél. Ha épp nincsenek haverjaid akkor van igazán cumi mert sokat fogsz azon agyalni, hogy mit tett az exed. Hát akkor egyedül kell felejtened ami sokkal nehezebb. Akkor javaslom otthonra: filmezés, olvasás, sorozatok, zene, séta egyedül egy fagyival. Hát nagyjából ennyi... nincs más ötletem sajnos! Fel a fejjel!


25F

2013. aug. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.:)

vannak barátaim, de jelenleg egyedül vagyok, és nemtudok senkihez elmenni akárcsak séltálni egyet.

hiába néztem filmet, mentem el sétálni sehogy sem jobb.. csak ő jár a fejemben.

2013. aug. 12. 17:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez viszont túlzás. Itt kéne az a bizonyos atyai pofon...
2013. aug. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!