Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan lehet feldolgozni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet feldolgozni egy megcsalást?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet feldolgozni egy megcsalást???

2013. márc. 3. 12:37
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
57%
Idő idő és idő és valami hasznos elfoglaltság és közben arra gondolni hogy majd eljön a számodra az igazi.
2013. márc. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 Ritacoronita ***** válasza:
78%
szerintem sehogy,de ez embere válogatja.én nem tudnám feldolgozni,és ugy gondolom aki megteszi egyszer megteszi többször is.én menekülnék a helyedben
2013. márc. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
95%
Ami nem öl meg, az megerősít!
2013. márc. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Én vele akarok maradni, csak nem bírom feldolgozni. Imádom és úgy érzem megőrülök...
2013. márc. 3. 13:02
 5/34 anonim ***** válasza:
93%

hogyan tudsz imádni egy olyan embert, aki semmibe vesz?


amikor engem anno nagy csalódás ért, elhatároztam, h egészen addig nem tanúsítok érdeklődést senki iránt, míg ő nem lép. sokkal jobban érzem magam, ha valaki utánam fut, mintsem ha én epekedek valaki iránt úgy, hogy az rám se bagózik.

2013. márc. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
87%
Hagyd el. Ha visszakönyörgi magát, az mindjárt más érzés lesz. Ha el tudod hagyni, és rájössz hogy nélküle is boldogulsz, akkor van esélyed vele is. És a tiszteletét csak így tudod kivívni.
2013. márc. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
72%
Tök jó, hogy szereted, de ha vele akarsz maradni, csak saját magadat alázod meg, pláne, ha nem tudod feldolgozni.
2013. márc. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 Ritacoronita ***** válasza:
63%
ezután mindig benned lesz hogy megcsalt és rá fogsz menni.nem szabad vele maradnod.gondolj bele.vele maradsz mi történik semmi.....ha máskor ugy lesz ujra megteszi hisz tudja semmi következménye nem lesz.hogy szerethetsz egy olyan embert aki más után vágyakozik?ő már biztos nem ugyanazt érzi hiszen akkor nem tette volna meg...sajnálom
2013. márc. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
63%
Nem gondolkoztál még el azon, hogy miért bánt téged ennyire igazából, hogy megcsalt? Azon kívül, hogy szereted.
2013. márc. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
70%
Igen ez nagyon nehéz mert aki egyszer megteszi miért ne tenné meg máskor is?Az én tanácsom is hogy lépj le. tudom nehéz én is így voltam, majd bele haltam mert ennek ellenére szerettem, de visszagondolva igen jó döntés volt. És azért is rossz mert utána másokkal is bizalmatlan leszel, pedig lehet okod se lesz rá.
2013. márc. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!