Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a barátom?

Figyelt kérdés

Tudja,hogy félek a pókoktól,meg a rovaroktól és állandóan olyanokat csinál legalább havonta 1-2x,hogy mondjuk-Ott egy hajszál a válladon!-odanyúl és mutatja a kezében a csótányt és kérdezi,hogy-Ez a hajadból esett ki-én meg szívrohamot kapok és sikítok,ő meg szakad a nevetéstől.

Aztán megmutatja,hogy csak 1 műcsótány.

Meg elrejt a szobámban különböző helyekre ilyen élethű műpókokat és amikor megtalálom,akkor megintcsak megijedek.A legújabb az volt,hogy mikor nála voltam,mondta ,hogy menjünk be a szobába,mert van egy meglepetése.Bementünk és ott volt az asztalán egy terítővel letakart valami.Azt mondta-A tiéd,ha akarod.-levettem róla és egy nagy befőttesben ott volt egy legalább 5 centis ÉLŐ pók.Sikítottam,elkezdtem püfölni,ő meg annyira nevetett,hogy folyt a könnye.


Hogyan vágjak vissza neki,vagy mit csináljak,hogy abbahagyja a szivatást?



2013. aug. 12. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ő még nagyon gyerek egy párkapcsolathoz szerintem :-)
2013. aug. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is folyna a könnyem a nevetéstől. Kezdj nem félni a bogaraktól, úgy sem bántanak téged. Aztán ha nem sikítozol meg mit tudom én, akkor nem fogja folytatni.
2013. aug. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
Most komolyan! Téged hányszor lehet ugyanazzal a marhassággal beugratni? A találkozás a 30. műpókkal már nem olyan ilyesztő...
2013. aug. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Adj neki egy istenes pofont és közöld vele hogy ne viselkedjen 5 éves takonyként.
2013. aug. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
45%

Ilyen a humorérzéke. Ha te ezt nem tudod tolerálni, nem tudod így elfogadni/szeretni, akkor nem illetek össze. Én kb ugyan ezeket csinálom a barátnőmmel. Átölelem, nekidőlünk a falnak, én meg nagy kerek szemekkel, "Úúúristen mekkora pók!!" Persze ettől szívinfrászt kap, de nem haragszik, mert tudja, hogy gyökér vagyok ilyen területeken. De utána azonnal "kibékülünk" és szeretgetjük egymást tovább. De ha gondolod, add vissza neki. Engem is sokszor megszivat, de nem haragszok:)

Szóval, vagy megszoksz, vagy megszöksz. Ne akard megváltoztatni, Ő ilyen.

2013. aug. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!