Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az lehetséges, hogy a lelki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehetséges, hogy a lelki társ nem minden esetben magyar?

Figyelt kérdés

Visszahúzódó típusú fiú vagyok. Érdekel a művészet, a csillagászat, amit általában az egyetemistákat érdekli. De őket tanulatlan ember nem érdekli.


Ráakadtam egy lányra az interneten, aki oroszországban él. Teljesen azonos arca van, mint nekem, és ugyanazok az érdeklődési körei, mint nekem. Viszont ő teljesen orosz származású. Magyarul nem tud.



2013. aug. 12. 23:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet hogy bantu. Ennél lényegtelenebb dolog kevés van, párválasztás esetén művelt embernek kb. az utolsó szempont, a választott származása.
2013. aug. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetemistákat ezek nem érdeklik.

Angolul vagy oroszul még tanulhatsz.

2013. aug. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
-.- neeeem olyan nem létezik............
2013. aug. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
"Érdekel a művészet, a csillagászat, amit általában az egyetemistákat érdekli." Te részeg vagy?
2013. aug. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Miért gondolod azt, hogy ő a lelkitársad, ha személyesen nem ismered?

Attól, hogy hasonló arcvonásokkal rendelkeztek és hasonló az érdeklődési körötök egyáltalán nem biztos, hogy ő a lelkitársad.

2013. aug. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem részeg, csak vidékiként ilyennek képzeli az egyetemistákat.
2013. aug. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Visszahúzódóként nehéz a valóságban ugyanilyen embert találni. Minden nő pörgős és bulizós. Az interneten pedig nincsenek visszahúzódó nők, főleg, akiknek ugyanez az érdeklődési körük.


Bár lefordítva a lány hobbiját: Hobbi: fotóművészet, kísértetjárta tájak.


Érdeklődési kör:

Szimbolistáknál, romantika, történelem előtti civilizáció, középkor.


Nekem is ugyanezek a hobbijaim és érdeklődési köreim. Itt magyarországon, nem hiszem, hogy ugyanilyen hobbijú és érdeklődési körű lányt találnék.

2013. aug. 13. 00:02
 8/13 anonim ***** válasza:
Az ember nem érdeklődési körhöz választ társat.
2013. aug. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Egyébként próbálok nem csinibabát választani magamhoz, mert sok képen látom, hogy amilyen az anyja, olyan lesz a lánya. És amilyen az apja, olyan lesz a fia. Tehát semmiképpen egy csinibabát, aki állandóan a plázákban mozog és fényképezve pózol.


Egy csendes lányt, olyan, mint én vagyok.

2013. aug. 13. 00:47
 10/13 anonim ***** válasza:
Minden lehetséges. Azért ne éld bele magad.
2013. aug. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!