Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvileg pénteken összejöttem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvileg pénteken összejöttem egy pasival, szombaton is találkoztunk, én írtam neki vasárnap és azóta nem jelentkezett. Most mégis mit gondoljak?

Figyelt kérdés
2013. aug. 13. 09:46
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Nem kellett volna írni. Meg kell mindig várni, hogy ő keressen téged, először. De lehet, hogy igazából felültetett.
2013. aug. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De én külföldön voltam vasárnap és megbeszéltük, hogy írok neki, ha hazaérek.
2013. aug. 13. 09:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem most ne írj többet. Ha nem ír 1-2 napon belül, akkor leves....
2013. aug. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
fura... de még csak kedd van, biztos dolga volt, de akkor is várd meg, míg ő jelentkezik
2013. aug. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát én nem is szándékozok írni neki, de olyan nincs hogy nincs fél perce egy pasinak 2 nap alatt..
2013. aug. 13. 09:53
 6/8 anonim válasza:
hát van ilyen ha holnapig nem ír akkor levesbe kerültél szerintem ha nem ír holnap vagy holnap után akkor mond a szemébe mi a véleményed az ilyen emberekről
2013. aug. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Velem is volt hasonló helyzet, igaz én nem lány vagyok, viszont nekem sem írt, és válaszolt az üzeneteimre :/ a végén elmondtam neki, hogy mi a véleményem az ilyen "emberekről" 19/F
2013. aug. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ismerös a dolog:) Azért reméljük te nem egy link pasival találkoztál. Még várj egy picit, aztán felejtös a dolog.
2013. aug. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!