Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én 17, ő 15 lesz szeptemberben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 17, ő 15 lesz szeptemberben. Mi a véleményetek? Lehet belöle valami?

Figyelt kérdés

a kérdésnek itt az elözménye, csak vmiért nem tudom kiemelni....

link: www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok__4348219-en-17-o-15-lesz-szeptemberben-mi-a-velemenyetek-lehet-belole-valami



közben nem talàlkoztam vele.... nemrég

szakított a barátjával..... most pedig egy ideig

kb reggeltöl estig látjuk egymást..... tegnap

este nagyon jól elbeszélgettünk egymással....

egész végig azon gondolkodtam, melyik lehet

a nyeröbb.... le kéne támadnom? ma is

megyünk sétálni este ha sikerül lerázni a

barátnöit, de nem tudom mit reagálna, ha

esetleg megcsókolnám... vagy inkább jobban

járok ha esetleg elhívom moziba és ott

próbàlkoznék? szerintetek? nem tudom

melyik lehet a jobb... segítenétek, föként lányok??



2013. aug. 13. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Hm nem tudom szerintem a csokkal akkor probalkozz ha mar eleg biztos vagy benne hogy te is bejossz neki. Sajnos nalam ezt egyszer egy fiu elnezte es elilyesztett pedig nagyon jofej volt de egy rosz proba es minden elcseszodhet... Segitenek ha tudnek de nem hiszem hogy jo tanacsokat tudnek adni..:( mindenesetre szurkolok neked! :)
2013. aug. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
attól félek, h ha elszalasztom a lehetöségeket, friendzone lesz a vége, és cseszhetem...
2013. aug. 13. 11:08
 3/5 A kérdező kommentje:

na közben történt egy pár dolog.... egyik nap elég jól összemelegedtünk, de nem történt semmi konkrét, viszont mint késöbb kiderült, sajnos ö nem akar semmit, mert egy másik srác (a város pávája) tetszik neki....


azért remélem még a közeljövõben meg tudom gyõzni, h jobb választás vok...

2013. aug. 16. 10:41
 4/5 anonim válasza:
Szia! Én lány vagyok. Szerintem ez a csaj totál átlagos ha a "menő" srác miatt ilyen csúnyán lepasszol. Hagy a francba és inkább keress más lányokat mert ő ugyan olyan mint a többi. És aranyos, hogy ennyire odavagy érte de nem éri meg.
2013. aug. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
áh. magasra teszem a lécet.... ritkán tetszik meg egy csaj ...de akkor tényleg... mondjuk igazán egy lányt szerettem(tek) , akit 2 éve nem birok kiverni a fejemböl....de sajnos mindig rosszul választok...
2013. aug. 16. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!