Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez csak átmeneti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez csak átmeneti állapot, vagy nem lehet belőle semmi? Vélemények? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Jó pár éve ismerem a legjobb barátomat, és mindig nagyon közel álltunk egymáshoz. Én az elejétől kezdve nagyon vonzónak találtam és elképzelhető, hogy ő is engem. De akkori dolgok miatt (főleg miattam, mert nekem volt valakim) köztünk nem lett semmi, viszont lett egy barátnője, akivel sok évig együtt voltak, de nem régiben szakítottak.

Azóta közelebb nőttünk egymáshoz. Ő közeledett felém és megtörtént az ami megtörténhetett. Előtte és utána is mindig mondta hogy nagyon szeret (úgy is viselkedik) még is azt mondta, hogy ő most nagyon ki van égve, ezért nem képes arra amire nekem most szükségem lenne. Azaz nem fog putyujgatni meg ilyenek, mert eléggé össze van törve, de sokat jelent neki hogy mellette vagyok és amennyi időt lehet együtt töltünk.


Én nagyon szeretem őt és egyáltalán nem bánom, hogy lefekszünk, de szerintetek ez örökre így marad? Szerintetek ha kicsit jobban lesz vagy eltelik egy kis idő utána képes lenne kapcsolatot kezdeni? Vagy mást fog keresni? Voltatok már ilyen esetben?


Véleményeket, tapasztalatokat kérnék, köszönöm.


2013. aug. 2. 21:57
 1/10 anonim ***** válasza:
van rá esély hogy később lehet rendes kapcsolatotok
2013. aug. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mit értesz putyujgatás alatt?Értem,de mégsem .Fejtsd ki bővebben!
2013. aug. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

azt, hogy ő nem képes arra hogy eljátsza és kimutassa hogy mennyire szeret, hogy folyton babusgasson meg úgy viselkedjen ahogy a szerelmesek szoktak.

szeret, de nem akarja eljátszani hogy ő felhőtlen boldog ha nem az.

2013. aug. 2. 22:51
 4/10 anonim ***** válasza:
mennyi időt adnál neki ? és mit mond , hogy ha te találsz valakit akkor összejöhetsz vele, nem szól bele ?
2013. aug. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
én képes lennék rá várni. az utóbbiról nem beszéltünk ugyan is én nem nagyon tervezek mással lenni még akkor sem ha ő nemet mond...
2013. aug. 3. 09:19
 6/10 anonim ***** válasza:

"Jó pár éve ismerem "


akkor miért nem jöttetek össze előbb, a problémák és az állítólagos kiégés előtt ?

2013. aug. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
vannak esetleg közös barátaitok , ismerősök, akik látnak titeket kívülről ? ők nem tudnak valami okosat mondani , tanácsolni neked?
2013. aug. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

már írtam, hogy azért nem jöttünk össze, mert akkor nekem volt valakim. de nem bántam meg, hogy így történt, mert sok mindent tanultam abból a kapcsolatból és ha ezek hiányoznának most, nem jönnék ki ezzel a fiúval olyan jól.


nincsenek közös barátaink, csak mi vagyunk egymásnak.

2013. aug. 3. 10:15
 9/10 anonim ***** válasza:
akár meddig ? megkérdezhetem hány évesek vagytok ?
2013. aug. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
én 21 ő 26...
2013. aug. 3. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!