Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb lesz ha megteszem?

Figyelt kérdés

1 éve nem tudom elviselni hogy elhagyott a barátom...

nem akarok mással lenni, csak vele de ő nem akar

sokszor gondolkoztam hogy ha nem élnék könnyebb lenne

:( talán ha nem látnám hogy hogy szeret bele másba amig én őt mostis ugyanugy szeretem akkor könnyebb lesz,.. neki is h többet nem irok rá ?! :,( amig őis egyedül van így könnyebb de nemfogom kibírni ha mással lesz :'''(

:,-(


L/19


2013. aug. 13. 16:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Próbálj inkább valami másra gondolni. Keress értelmes elfoglaltságot magadnak, menj sportolni: fuss, biciklizz, görkorizz, lovagolj, vagy sakkozz, de csinálj valamit!


Figyeld meg, pikk-pakk jobban fogod érezni magad.

2013. aug. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
próbálta,...elhatároztam hogy ki edzem magam stb..de aztán találkoztunk és ujra ottvagyok ahol voltam
2013. aug. 13. 17:02
 3/12 anonim ***** válasza:
dehogynem, ki fogod bírni, hidd el
2013. aug. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Miért mentetek szét? Ha nem tettél olyasmit ai megbocsáthatatlan akkor írj rá hogy szereted blablabla...


Ha azt mondja nem, akkor TÖRÖLD LE FB-RŐL! Ne nézzed hogy micisnál, mert úgy sokkal rosszabb... ne érdeklejen micsinál! Menny bulizni, szedj fel 1 másik pasit, stbstb...

2013. aug. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
EL akarok költözni de ugye ide járok suliba meg még nem dolgozok így nehéz..és talán ugy könnyebb lenne :(
2013. aug. 13. 17:14
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem válaszoltál mér mentetek szét... Talán alkatod miatt? Akkor mennyél edzél, sportolj stb... Kitartás és akarat kell, és fog menni! De a halálra ne gondolj, még előtted a jövő... Van más hal is a tenegrben, ne ragaszkodj egy ilyenhez, aki nem fogad el úgy, amilyen vagy... Viszont biztos van benn valami biztos ami miatt nem akar téged, és ezen CSAK TE tudsz változtatni, senki más.
2013. aug. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nem az alkatom miatt, csak tett olyan dolgokat amiket 1 párkapcsolatba nem lehet meg találtam dolgokat és elkeseredtem,,aztán bosszú szomjas voltam és énis megcsináltam 1 dolgot amit nemkellett volna ezért pedig ő kidobott..
2013. aug. 13. 17:25
 8/12 anonim ***** válasza:

Tehát megcsalt(jól gondolom?)

Hidd el te jobbat érdemelsz nála:)

Szerintem inkább csak az emlékébe vagy szerelmes(azokba a dolgokba amik jók voltak)de ha megint összejönnétek csak szenvednél.

Keress magadnak valamit ami lefoglal és törölj ki/dobj el minden dolgot ami rá emlékeztet..ennyi:)

2013. aug. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Azt nem mondta el de olyan dologkattett amiről tudta h nekem fáj..és mégis..aztán ezt nem bírtam..:(

demost már hiányzik nagyon..mert csak ővolt nekem..nincs senkim..

2013. aug. 13. 17:34
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia! Ha gondolod írj rám, hátha tudok segíteni:) Hasonló dolgon mentem át, de már sokkal jobban érzem magam!
2013. aug. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!