Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy srác, akivel randiztam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, akivel randiztam egyszer-kétszer, de nem történ semmi komoly... a probléma, h van bnője... aztán közölte velem, h neki csak egy szeretői kapcsolat fér bele. Jobb lesz ha megteszem?

Figyelt kérdés
és miaz amiben benne vagyok testileg...tudom h helytelen lenne ha megtenném vele, (még nem voltam senkivel)de egyszerűen még mindig kívánom. mi a véleményetek??
2008. júl. 5. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
hát végülis ez csak rajtad úlik, hogy mit érzel iránta, ha szereted akkor ....viszont ne felejtsd el hogy lehet h egyszer kellesz csak és többet nem...:S
2008. júl. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha még szűz vagy, kár lenne egy olyan pasival leállni, akinek csak "az" kell. Az első legyen szerelemből, mindkét részről, később már annyira nem számít szerintem. :)
2008. júl. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmifelekeppen ne menj bele...Nem szep dolog a reszerol hogy megcsalna a baratnojet.De toled sem lenne szep ha ebbe belemennel..
2008. júl. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nemennj bele...plane ha szuz vagy..az elso alkalomnak megkell adni a modjat vagyis szerelem mind2felrol es nem baszni hanem szeretkezni

:D

2008. júl. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmivel nem lenne jobb,ugyhogy ne tedd meg.Eleve az,hogy milyen pasi az ilyen,aki a barátnője mellett max.szeretőt akar tartani csak arra.Olyannal legyél inkább majd, akit szeretni fogsz és ő is téged.
2008. júl. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válazokat, és érdekelne egy-két olyan véleménye is, akivel történt már ilyesmi
2008. júl. 5. 23:01
 7/8 anonim válasza:

szerintem csak akkor menj bele, ha neked ő szintén "csak" a szeretőd lesz, tehát elég, ha időnként összefuttok szexelni.. és ez a fajta kapcsolat is lehet jó, izgalmas, de ne lépd át ezt a határt a fejedben, és próbálj meg nem beleszeretni.. mert annál rosszabb nincs, ha te szereted, ő meg csak kihasznál.. és utána nem is vetheted a szemére, mert megmondta hogy őneki ez a fajta kapcsolat fér bele..

bár első alkalom révén én is azt javasolnám, hogy egy olyan embernek add oda magad, akinek te vagy az egyedüli nő.

2008. júl. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem megnj bele több okból is:


1. Jobb így elveszíteni a szüzességed, mint pár év mulva nagyon berugva 1 házibulin, ahol még a partnert se ismered.


2. Ha megteszed, és jó neki is, még az is megeshet, hogy otthaggya érted a másik csajt. Gondolj bele. nnek van reális esélye, mivel ha jó lenne a kapcsolatujk, nem kellene szerető se.


na cupp, sok szerencsét ;)

2008. júl. 7. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!