Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem ilyen külsejű lányra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem ilyen külsejű lányra vágyik, mint én, akkor jobb, ha hagyom, ugye?

Figyelt kérdés

Nagyon szerelmesek vagyunk egymásba, ilyen erősen ezt még soha nem érezte egyikőnk se, de egyszerűen nem tudok rajta túl lépni, hogy érzem, hogy nem elégedett a külsőmmel.

Pedig igazából jól nézek ki, az arcom nagyon szép, az alakom viszont eléggé átlagos. Vékony vagyok, magas, karcsú, de a mell és fenék téma sajna nem jött össze... Sokat sportolok és tornázom, szóval az adottságaimból kihozom a maximumot, de ennyi, sose leszek az a tipikus jó nő. És tudom, hogy lelke mélyén ilyen csajra vágyna. Csak hát ugye engem szeret, és ezért inkább nem keres olyat, de attól még egyre szomorúbbnak érzem magam emiatt.

Mit kéne tennem? Így nem tudok boldog lenni, hiába viselkedik tökéletes társként, ez akkor is nagyon bánt. Vagy ha én így nézek ki, akkor úgyis mindenkivel ez lenne, soha nem tetszenék eléggé senkinek?


2013. aug. 13. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nincs probléma, akkor generálsz magadnak? Ügyes kislány.


Nem, bármennyire szereted és ismered, fogalmad sincs mire vágyik a lelke mélyén. Hadd döntse el ő, hogy veled akar e lenni, te pedig fogadd el ha igen.

2013. aug. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerencse, hogy nem nőnek születtem, nincsenek ilyen hatalmas problémáim.
2013. aug. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom milyen típus jön be neki, még pedig tőle, szóval ez nem csak találgatás...
2013. aug. 13. 17:28
 4/7 anonim válasza:
Bennem egy kérdés merült fel, honnan tudod, hogy a párod a lelke mélyén mire vágyik?
2013. aug. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A párod talán tökéletesen néz?

Te kihozod magadból a maxot,ha ez neki nem elég akkor mehet a francba.


De ha szeret akkor miért problémázol ezen?

Ha nem tetszel neki akkor mi a f..ért lenne veled?

2013. aug. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Persze, a párom is rajong a barna hajért és a hatalmas keblekért. Én szőke vagyok, és ugyan nem kicsik a melleim, de az előző barátnőinek sokkal nagyobb volt..nem mellesleg barnák voltak.


Ettől függetlenül velem akar élni, olyan tett értem, amit még soha senkiért, én vagyok az ideálja.


Szóval igen, a barna és nagy mell a favorit, de a lelke mélyén rám vágyik, mert maga a személyem az ami tökéletes neki. Mégis miért dobná el ezt csak azért, mert szőke a hajam és egy számmal kisebb a mellem?!

2013. aug. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, jobb ha hagyod.
2013. aug. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!