Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha megismerkednél a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megismerkednél a párod sokkal jobb külsejű változatával, akkor inkább őt választanád?

Figyelt kérdés

TUDOM, hogy nem létezik két egyforma ember, ez csak gondolati dolog, aki ettől nem tud elvonatkoztatni, az ne válaszoljon! :)

Szóval tegyük fel együtt vagy évek óta a pároddal, minden tök jó, boldogok vagytok, de hirtelen megismersz valakit, aki teljesen ugyanolyan belső tulajdonságokkal rendelkezik, ugyanaz a humor, észjárás, világnézet...stb

csak sokkal jobban néz ki.

Akkor kit választanál? (tudva, hogy az újonnan megismert is szeretne téged ugyanúgy, meg összejönne veled)

Győzne a párod iránti lojalitás és inkább vele maradnál, vagy azt néznéd, hogy neked így jobb lesz és az újat akarnád?

És ez most tipikusan az az eset, ahol ne írjátok azt, hogy nem számít a külső, és a belső a fontosabb... a jó belső itt adott, szóval azon túl nézhetjük a külsőt is akkor már. :)


2013. márc. 20. 12:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha működik a kapcsolat akkor nem éri meg egy másikba bele menni...főleg ha szeretem a jelenlegi páromat
2013. márc. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem létezik ket ugyan olyan ember!! ! es a nelson fontosabb, mint a kulso ezeket jegyezd meg :D
2013. márc. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A kérdés azért sántít, mert

1. Ha TÉNYLEG jó a kapcsolat, szeretem a párom és jól megvagyunk, akkor nem váltanék (mert akkor ŐT szeretem)

2. Ha gondok vannak a kapcsolatban, akkor váltanék, de akkor meg nem akarnék ugyanolyan jellemet.

2013. márc. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szóval két teljesen ugyanolyan ember, csak az egyik izmosabb :) Szóval a régit választanám, aki nem olyan izmos :) azért, mert vele van közös múltam és ő a gyerekem apja.
2013. márc. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

1: Az összes szep emlekem a paromhoz kapcsolodik, ezeket nem adnam fel.

2: En szepnek latom a paromat. Es nekem pl egy nagyobb mell nem ad annyival többet.


De ez inkabb hosszu kapcsolatban ilyen, ha meg fiatalok vagytok es alapjaba veve neked "nem tetszik külsöre" a baratnöd, akkor megertem, hogy gondolkozol ezen, de szerintem itt a többseg megtalalta mar a masodik/szebb verziot es azzal van együtt.

2013. márc. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Én lány vagyok, a barátomat tökéletes társnak érzem, és külsőre is valami eszméletlenül helyes, szóval sokkal jobb külsőt nehéz lenne hozzá elképzelni, nem gondolkozom szakításon! :)

Inkább csak azért jutott eszembe ez a kérdés, mert korábban nem gondoltam volna, hogy ennyit számít, ha a párom külseje is ilyen szinten vonzó számomra, nem csak a belső. De meglepő módon ez is sokat hozzátesz...

2013. márc. 20. 13:12
 7/11 anonim ***** válasza:
ez egy hülye kérdés, bocs....
2013. márc. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha visszamennél az időben, és megölnéd régi önmagadat, akkor eltűnnél abból az idősíkból is, vagy egy alternatív univerzum keletkezne?
2013. márc. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kicsit úgy hangzik a kérdés, mintha olyasvalaki tette volna fel, aki még nem volt szerelmes, vagy olyan, aki nem tudja, mi az igazi szerelem.

A szerelemnek része a szeretet is. Akiket szeretünk, nem cseréljük le, mert találunk valakit, aki jellemre ugyanolyan, csak szebb. Gondolj bárkire, aki igazán közel áll hozzád, anyukádra, apukádra, testvéredre, legjobb barátodra, szóval, akit igazán szívből szeretsz. Lecserélnél egy igazán a szívedhez nőtt embert egy dizájnosabbra? Mert én tuti nem.

2013. márc. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A többség örül ha egyszer összejön a dolog, nemhogy vátogassanak...
2013. márc. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!