Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csonntika kérdése:

Most akkor tetszem neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki folyamat mosolyog mikor találkozunk,szemezünk egymásal,de közbe van pasija akivel úgy látszik elég jól meg vannak mert egy éve vele van.Szóval akkor most tetszem neki?Vagy csak azért mosolyog mert ilyen a természete?Amugy mielött megvolt a pasija már akkor is nézett folyamat csak akkor még nem tetszett.:D
2013. aug. 13. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is mindenkire mosolygok, mégse tetszik minden pasi...
2013. aug. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor minek mosolyogsz?:D
2013. aug. 13. 19:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak ilyen a természete . Nekem is ilyen a természetem , pedig nekem sem tetszik minden pasi .
2013. aug. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szemeztek is a srácokal csak mert ilyen a természetetek?
2013. aug. 13. 19:08
 5/5 anonim ***** válasza:
1#.-vagyok. Azért mosolygok mindenkire, mert ezzel talán szebbé tehetem a napját... Lehet h mindenki basztatta, elvették a reggelijét, én meg (elég jó nő vagyok) rámosolygok a metrón, és láthatóan jobb kedve derül... :) Próbáld ki egyszer te is, és érteni fogod...
2013. aug. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!