Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés
Már egy éve tart ez a kérdés. Annyi a lenyeg hogy tavaj iymertem meg es a haverja facebookjarol irogatott nekem es utana talalkoztunk is es mondta nekem.a haverja h bejovok neki es h nem e jarnek e vele. Aztan o vagy is a.fiu kerdezte meg meg vagy 11 szer h nem e jarnek e vele. Es mindig nemet vagy nem tudomot mondtam de most rajottem hogy szeretem. Es multheten elkezdett olelgetni meg csokolgatni a nyakamat aztan masnap meg a testveremnek elnondtam es ezt a fiunal kerdore vonta es azt mondta a fiu hogy o nem is emlekszik ilyenekre. Aztan felesz vagy merszeztunk meg aznap es az volt a feladat h engem meg kellett puszilnia a szamon. En nem akartam de valahogy ramugrott es megpuszilt harom masodpercig es o becsukta a szemet en meg nem (ez jelent valamit?) utana meg mondta a tesom es a haverom elott hogy o neki jolesett a szajrapuszi de ez neki olyan h mintha megse tortent volna. Es neki nem jelentett semmit. (Es egy honappal ezelott meg megint megkerdezte hogy jarunk e) aztan meg hazamentem es megkerdeztem tole h most mivan es azt mondta h o mar nem erez semmit irantam ugy mint regen. (kozbe meg egy nappal ezelott csokolgatta a nyakamat.. Lehet hogy ez azert van mert mindig nemet mondtam neki? S.O.S. 14/L
2013. júl. 27. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha van kedved én bemutatlak egy kedves ismerősömnek, nála talán több esélyed lenne.


Ha érdekel, akkor írj.


Majdnem elfelejtettem, a neve Helyesírási Szótár.

2013. júl. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha nem lenne olyan funkció ami figyelmeztet a hibákra mielőtt elküldenéd a kérdést akkor talán megérteném...
2013. júl. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tetszel neki! Csókold meg ha vissza csókol akkopr járni fogtok valószínűleg ha meg nem akkor megpofozni úgy sem fog mivel jártok.
2013. júl. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocs elírtam azért nem fog megpofozni nmert csaj vagy.
2013. júl. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ne mondjam inkabb el neki hogy mit erzek iranta?
2013. júl. 27. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!