Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy srác a középiskolában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác a középiskolában aki nem tudom mit érez irántam! Sőt még az osztálytársam is. Már 3 éve ismerem, de nem tudom mit érez! Én teljes szívemből szeretem őt! Már több fiút is kikosaraztam miatta. Hogy derítsem ki mit érez irántam?

Figyelt kérdés
Viszont most van egy kis "gólya" aki bele van zúgva.De ő mindig ott ölelgeti és becézgeti ahol én vagyok.Átöleli és közben engem néz!De levelezünk mindig myvipen.És ottis tök normális velem.Egész nap a közelemben van, mindig ad a véleményemre.De közben azzal a másik lánnyal is találkozgat,bár nem járnak.És az a bosszantó hogy én már 3 éve szeretem.A másik csaj pedig csak 2 hete ismeri,de már "szerelmes" belé...
2009. okt. 27. 19:58
 1/2 Andrewka ***** válasza:

Attól h te 3 éve szereted és ő nem tudja nem vagy kiváltságos. Talán kezdeményezned kellene nem?

Lehet ha te is kedves lennél vele stb észrevenne és nem itt kellene elsírnod a bánatod

2009. okt. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a tanácsot...

Megpróbálok jobban közeledni...

És talán igazad van, nem vagyok kiváltságos de nem merek közeledni sem mert nem tudom hogy mit érez...

És lehet hogy a "barátságunk" is tönkre menne...

Szerinted?

2009. okt. 28. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!