Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy osztálytársam, nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy osztálytársam, nagyon tetszik, de nem tudom, hogy kellene jeleznem neki, hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy lány, osztálytársam, nagyon tetszik nekem, de nem tok mit csinálni, többen is mondták hívjam el valahova, de én bejárós vok abba a suliba és nem ismerek ott semmit.
2011. okt. 28. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
A lány is bejárós? Ha nem kérd meg, hogy mutassa meg a várost, vagy a környéket/parkot akármit.
2011. okt. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem bejárós és ez tényleg jó ötlet, köszi ;)
2011. okt. 28. 22:06
 3/5 anonim ***** válasza:
a legegyszerüb ha elmondod neki de elötte bizonyosoggy meg róla hogy te us teccel neki pl.kacsincs rá vagy a legjobb ha rámosolyogsz de azt tuttad hogy a szerelmes belédakkor kitágul a upillája amikor a szemébe nézel...
2011. okt. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát az nem hiszem, hogy az menne, hogy csak simán elmondjam neki, főleg hogy sose vagyunk 2-esben :S, de ez a pupillás dolog...még nem is hallottam erről, de jó hogy megtudtam.


És ha visszamosolyog az jó jel?

2011. okt. 28. 22:47
 5/5 anonim válasza:
szerintem beszelgess vele gyakran hivd el valamerre vagy kerd meg h mutassa meg a kornyeket, vegyel neki csokit, nevettesd meg, legy vele udvarias , es ne hagyd egyedul ha latod h nincs jo napja :)
2011. nov. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!