Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőd felszedett pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőd felszedett pár kilót a nyáron. Amikor megkérdi, kövérebb lett-e, megmondod neki az igazat?

Figyelt kérdés
2013. aug. 13. 20:56
1 2
 1/13 vexygordon ***** válasza:
A kicsoda?
2013. aug. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Barátom erre mindig ezt mondja: "Nekem nem tűnt fel, de ha te úgy érzed, hogy így van, és zavar, tegyél ellene. Szerintem gyönyörű vagy."


Abszolút terelés, de legalább ügyesen csinálja.:D

2013. aug. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm nem szedett fel semmit.
2013. aug. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ami nincs az nem tud felszedni pár kilót.
2013. aug. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
2-es nagyon profi :D
2013. aug. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem mondanám meg. nem is utalnék rá, szimplán csak nem. ha gondolja úgyis fogyózik majd, itt az a kérdés hogy én elfogadom-e, és igen, egyáltalán nem számítana mennyit szed fel.


persze könnyű beszélni mikor nincs is barátnőm

2013. aug. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
"Szeretlek minden porcikáddal együtt és így,hogy több porcikád van,több a szeretet" :D
2013. aug. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én megmondtam, mikor kérdezett, hogy szedett fel,nem hazudok neki, de azt is megmondom, hogy nekem teljesen mindegy, ugyanúgy szeretem, ő tudja, hogy ad e le vagy sem, mert én mindenhogy imádom.
2013. aug. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Persze, majd pont a barátnőmnek hazudok a szemébe. Természetesen, ha akar változtatni, segítek neki. Szerencsére akar, ugyan pár kiló nem a világ vége, de tudja, hol kell megállni.
2013. aug. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 kolosszus22 ***** válasza:

Én megmondanám, nem szeretek kamuzni még jóindulatból sem. Hoztam is már bajt a fejemre emiatt, de ez van, őszinte ember vagyok. :D

Nők, szokjatok le az olyan kérdésekről amire valójában nem akarjátok tudni a választ!

2013. aug. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!