Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg finoman a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg finoman a barátnőmnek, hogy felszedett pár kilót?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy csontpárti, de pár hónapja magára szedett kb 6 kilót és nagyon meglátszik. Persze így is szép, meg jól tud öltözni, csak mostanában akárhova megyünk, rájön a hisztérika, hogy egy farmerja se néz ki rajta úgy, mint régen. Én eddig még sosem mondtam, hogy ez tényleg így van, csak hallgattam, meg biztattam. De tudom, hogy ha most elhagyja magát, akkor megint 65 kiló fölé megy és itt fogja a földhöz verni magát, mint tavaly, meg jön a depressziós korszak és nem mer emberek közé menni, mert tudja, hogy meghízott.
2012. dec. 20. 17:53
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Ja azt lehagytam, hogy én a párja vagyok, nem egy barátnője, mielőtt úgy tűnne.
2012. dec. 20. 17:55
 2/19 anonim ***** válasza:
72%

Nem kell neki megmondanod, hidd el, tudja ő tökéletesen.

Segítsd inkább a visszafogyásban, ne zabáéj mellette olyat, amit neki se kéne, főzzetek egészséges kajákat...menjetek együtt edzeni.

Bár így Karácsony előtt ez elég esélytelennek látszik...

2012. dec. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
16%
Kezdd el Röfinek szólítani! :-)
2012. dec. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Te még egy nagyon jó szituációt kaptál. Tudsz arra hivatkozni, hogy nem szeretnéd, ha megint depressziós lenne és nem pusztán csak azért szólsz neki, mert nem akarod hogy meghízzon és elmenjen tőled a kedved.


Szóval finoman szólnék neki, hogy tényleg felszedett mostanában 1-2 kg-t és, hogy már most panaszkodik, mi lenne ha jobban odafigyelne magára, mert nem szeretnéd ha megint depressziós lenne mint a múltkor, mert aztán utána hiába magyarázod neki, hogy így is gyönyörű, nem fogja megérteni és csak magát gyötri.


Tehát a lényeg, fűzd bele hogy neked még úgyis szép lenne, ezzel is jelezve, hogy nem azért mondod neki, mert nem tetszik plusz kilókkal és hivatkozz arra, hogy a világért se szeretnéd ha ő rosszul érezné magát, ezért inkább próbálja megeőzni, hogy ez bekövetkezzen.

2012. dec. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
26%
Egyetértek az elsővel!
2012. dec. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Kapott tőlem egy futópadot nyáron, mert nagyon szeretett volna, de kb 3-szor használta, ott áll. Nem zabálok mellette minden szart, mert sportolok és szigorú étrendet kell követnem, Ő az, aki egyre inkább áttér a kenyérre, meg olyanokra, amiket eddig nem ettünk, ha viccesen rákérdezek, hogy ez meg mi, akkor lehurrog.

Nem miattam akarom, hogy visszanyerje az alakját, mert nekem így is tetszik, de nem ismeritek, teljesen kikel magából, mikor nem úgy néz ki, ahogy szeretne, de ennek ellenére semmit nem mozog és falja be a Nutellát ezerrel.

2012. dec. 20. 18:01
 7/19 anonim ***** válasza:
53%
Megpróbálhatnátok az együtt sportolást. Eljárhattok együtt kocogni vagy fitness terembe.
2012. dec. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
37%
Kondibérlet karácsonyra.
2012. dec. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

OFF

Kérdező, mennyire veszi el a kedvedet a barátnőd ez a fajta viselkedése?

Kiváncsi vagyok, annyira sokan mondják, hogy egy férfi csak akkor fog igazán vonzónak találni, ha jól érzem magam a bőrömben.


Te mennyire találod vonzónak a barátnődet amikor így viselkedik, vagyis földhöz veri magát, mert az utóbbi 3 hónapban végig nutellát vacsorázott, de mozogni nem sikerült?


Azért kérdezlek téged, mert úgy tűnik tényleg szereted a barátnődet, nem csak a külsejét, kíváncsi vagyok így hogy éled meg ezeket a nehézségeket :)

2012. dec. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
73%

Utolsó válaszodból arra következtetek, hogy nincs finom út.

Ha minden szavad igaz, a barátnőd édességeket töm magába, a futópad meg porosodik a nappaliban, és ezek után hisztériázik, hogy a farmer nem úgy áll rajta...


Akkor sajnos az egyetlen lehetőséged, őszintén megmondani, hogy legyen már következetes magával szemben. Mert téged nem érdekel hogy 60 vagy 65 kiló, de (egyrészt baromi egészségtelen ha jojóznak a kilók le-föl, másrészt) nagyon fárasztó ez a fajta viselkedés.


A problémát ő idézte elő, és ő is tudja megoldani. Hisztériázni lehet, de attól fogyni nem fog, max te fogod inkább elkerülni...

2012. dec. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!