Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám ezt tisztázni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám ezt tisztázni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Átmentem volna hozzád egy csokor virággal és felhívtalak volna hogy gyere ki az ajtótok elé és ott mondtam volna hogy adjunk magunknak egy esélyt.

Ezt írta nekem egy srác akit nagyon bírok. De én mást szeretek. Hogy mondjam el neki, hogy én nem érzek semmit?


2013. aug. 13. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
ird azt vissza h nem szereted a viragot mer csak plusz munka es h ne ijesszen ra emberekre h ott van az ajtojukban mer h amerikarol lenne szo akk le is puffanthatnak. vegul tedd hozza h ad neki eselyt a ... komolyra forditva a szot, csak ird h nem kosz, nem vok erdeklodo. ennyi. semmi extra, ez tenyleg nem nehez
2013. aug. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 vexygordon ***** válasza:

Én nem érzek semmit.


De nehéz volt, azt a k_rva.

2013. aug. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

mondd, hogy nagyon kedves és romantikus ötlet volt ez tőle, de te sajnos mást szeretsz. azért reméled, hogy hamarosan talál egy olyan lányt, aki tudja értékelni az ilyenfajta megmozdulásokat.

pont.

2013. aug. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Stílusosan:

Átmentem volna hozzád egy üveg borral, és felhívtalak volna hogy gyere ki és ott mondtam volna hogy az esély elúszott, mást szeretek.

2013. aug. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!