Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudnám tisztázni a...

Hogy tudnám tisztázni a helyzetet?

Figyelt kérdés

Remélem jo kategoriába irtam, de ez vegyes történet lesz, és olyat nem találtam..

van egy lány aki egy ideje depressziós...kezelésekre járunk, és már kezd jol lenni, van barátja és ugylátszik minden oké..de a barátja üzenőfalára irtam egy alkalmazást, és megharagudott.szerintem azthiszi én akarok valamit a barátjátol, pedig nem..és habár aztmondja nem haragszik csak megdöbbent mert tőlem ezt nem várta, tudom hogy haragszik, és nem csak a megdöbbenésről van szó.nem szeretném ha visszaesne a depivel, és nem szeretném tönkretenni a kapcsolatát, de a barátságunkat sem..mit tehetnék?15/L


2011. ápr. 12. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:

szia:)

szerintem, ha már bocsánatot kértél, akkor pl. mond neki, hogy jajj képzeld, van egy srác, akivel elkezdtem beszélgetni a neten és tökre tetszik...ezzel a tudtára adod, hogy az ő pasija nem tetszik...:)

persze ezzel az a gond, hogy ha kérdezi, ki az...nem tudom tudsz-e vkit mutatni, meg kiderülhet az igazság...

azért meg ne jöjj össze vkivel, hogy tudj mondani vkit, mert az sem jó:D

szóval ezt inkább ne sztem...csak egy ötlet volt:D

vagy pl. ha feljön szóba, hogy kinek milyen pasi az ideálja, mond a pasijnak az ellenkezőját, tehát ha a barinőd pasija világos hajú, szemű, akkor mond azt, hogy neked a sötéthajú, sötétszemű pasik tetszenek...:)

nincs más ötletem:$:D ja és am azért magadra is figyelj, szánj időt sajátmagadra is...ne mindig a barinőddel foglalkozz...persze figyel oda rá is, csak érted, mire gondolok...:)

remélem segítettem:)

2011. ápr. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm..:)

van barátom, és tudja, épp ezért nem értem..

2011. ápr. 12. 19:04
 3/4 anonim ***** válasza:

jajj értem:) akkor én sem értem...de ha depresszió miatt van, akkor próbáld elnézni neki, és türelem, majd elfelejti...hidd el:)

és ha nem írsz ki a barátja üzifalára már semmit, akkor nem lesz semmi baj:)

vagy írj ki a saját, vagy a te btod üzifalára vmi szép dolgot, hogy mennyire szereted, vagy bármi, és akkor látni fogja...vagyis remélem, nem érti azt is félre:)

remélem segítettem:)

2011. ápr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

szoktam írni neki hogy szeretem, de nem ir rá mostanáában semmit..az a baj, hogy én is hasonlo cipőben járok mint ő, én is járok pszichológussal, szoval némileg megtudom érteni hogy érzékeny erre..csak nem is tudom...

most az volt mielőtt kiirtam a kérdést, hogy inkább a srácot töröltem az ismerőseim közül, igy még véletlenül sem teszek ki semmit a falára..

de akkoris.valahogy tisztázni akarom vele hogy megynugodjon..azért köszönöm, igen, segítettél:)

2011. ápr. 12. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!