Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sracok. Ti mit szolnatok hozza ha a baratnotok combfix szeru tetkot szeretne a popsija ala egy piros masnival? Szerintem eleg kihivo. Mit fognak szolni az emberek? Egni fog a pofam miatta?

Figyelt kérdés
2013. aug. 13. 22:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

és mi lesz 10-20 év múlva vagy később?

akkor már hülyén fog kinézni

hordjon inkább combfixet, nem kell a tetkó

2013. aug. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem hangzik rosszul, bár én ha összefirkáltatnám a testem, valami mélyebb tartalmú tetkót választanék
2013. aug. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én magamnak nem csinálnék tetoválást és szerintem baromság, tehát nem örülnék.
2013. aug. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem akkor égne a pofám, ha mindenkinek mutogatná magát. Öreg korában meg mindenki szarul néz ki, tetkóval, vagy anélkül, ez szerintem nem annyira szempont.
2013. aug. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az a para h a pici popsinadrag a mindene. Es nem fogom turni h mindenki nezegesse mivel egy ilyen tetko dogos. De masnak ne legyen az. Ne nezegesse senki.
2013. aug. 13. 22:39
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
Nagy mama korában majd magyarázkodhat az unokáinak...
2013. aug. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó ötlet. Az lehet, hogy 60 évesen már nem számít, hogy hülyén néz ki, de addig még van kb. 40 éve a bnődnek. Egy tinicsajon még akár jól is nézhet ki, de 25 évesen lehet tök más lesz a stílusa és a tetkója miatt nem szívesen hord majd szoknyát, r. nadrágot.
2013. aug. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Próbálj vele beszélni és meggyőzni hogy inkább valami intimebb helyre valami dögöset. Idős korában mikor majd az orvos küldi a fürdőbe és a kis fonnyadt testén ott lóg a combfix logó szerintem csak hülyét csinál magából. Nem a tetkótól lesz szexi. Vagy inkább valami mélyebb jelentése legyen az alkotásnak a testén. Szerintem.

Nem bántásként írtam amit írtam.

2013. aug. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen. En azon a velemenyen vagyok hogy igy is sexy nem kell neki semmi plus. Foleg nem egy ilyen kihivo tetko. Csinaltasson viragot szivet naplementet stb. Csak ne mutogassa.
2013. aug. 13. 23:01
 10/11 anonim ***** válasza:

"Egni fog a pofam"

Én inkább támogatnám,ha azt akarja.

2013. aug. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!