Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Kb egy éve költöztünk el ebbe a városba, ahol most lakom és a szomszédba lakik egy nálam egy évvel idősebb srác. Már az elején nagyon jól kijöttünk aztán tettünk egy olyan fogadalmat, hogy barátok maradunk bármi történjen. Ez alatt azt értem, hogy sem kevesebb sem több. Rengeteg időt töltünk együtt naponta, együtt vagy még plusz pár fővel eljárunk mindenfelé, meg próbálunk heti egy nagy hülyeséget is beiktatni a naptárba. Csak hogy ugye megszerettem. És most nem tudom, mit tegyek. Megfogadtuk, hogy ilyen nem lesz, de mostanában teljesen másképp nézek rá. Valahogy érzek valami furát mikor látom. Most pedig teljesen tanácstalan vagyok. Nem akarom elveszíteni mint barátot, csak olyan rossz, hogy többet érzek. Igazából ezt nem is akarom. Mit lehet ilyenkor tenni? Valami ötlet?

Én 16 Ő 17.

Köszi:)


2013. aug. 14. 08:45
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem mond el neki,hogy mit érzel iránta
2013. aug. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is el kellene mondanod, aztán lesz, ami lesz. :) Nincs értelme nem megpróbálni, utána bánni fogod, hogy nem tettél semmit.

23/L

2013. aug. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És ha ő ezt nem érzi? Egy ilyen "bejelentést" nem lehet utána csak úgy elfelejteni.:S
2013. aug. 14. 08:54
 4/8 anonim ***** válasza:

1 próbát mindenképpen megér nem veszíthetsz semmit


első voltam

2013. aug. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Ma akkor összeszedem magam és elmondom neki. Aztán majd meglátjuk..:)

2013. aug. 14. 09:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Dugni akarsz vele. Mond el neki, hátha ő is.
2013. aug. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jaj nem már..
2013. aug. 14. 09:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Dede! :D
2013. aug. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!