Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti engeditek, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti engeditek, hogy a párotok elhalmozzon mindennel?

Figyelt kérdés

A barátommal nagyon jól megvagyunk, én neki az első szerelme vagyok, és fordítva is így van. Mindig én vagyok náluk, mert anyukám nem szereti őt, és mert túl kicsi a hely nálunk, nem tudnánk nyugodtan lenni. Ő már dolgozik, ezért sok pénze van, és kb. mindent rám költ, mert azt mondja, nagyon szeret. Tudom, hogy tényleg szeret, de én ezt nem tudom viszonozni neki. Azt mondja nem is kell. Viszont ez engem zavar, mintha ő jobban szeretne... Nálatok van ilyen?


17/l


2013. aug. 14. 10:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Velem ilyen sose volt! :) 14 éves korom óta dolgozok!

22/l

2013. aug. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
1., akkor neked is bejött az élet
2013. aug. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hasonló a szitu. Azén párom is dolgozik, én még nem (fősuli) és nem azt mondom, hogy elhalmoz, mert az túlzás lenne, de elég sok mindent megvesz nekem. Én mindig mondom neki, hogy ne vegyen semmit, de erre mindig azt mondja, hogy ha nem lenne miből, akkor nem venné meg és ha éppen nincs pénze akkor úgy sem vesz semmit...:) Persze ettől függetlenül nekem kellemetlen, mert nem tudom úgy viszonozni amennyire szeretném, de sajnos megkell ezzel békélnem. De nem tudtam ezt "megszokni" a 6 év alatt és szerintem nem is fogom...:/ :) Azt mondta nekem, hogy elég az, hogy én vagyok neki és szeretem! Neki ez többet ér mint bármi más ajándék amit vennék. :)
2013. aug. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
A múltkor felhívott, és csak beszéltünk, és mondtam, ogy tegye le, mert már rengeteget beszéltünk, de ő a hangomat akarta hallani, és nem figyeltem, és majdnem 1 óra volt... Annyira mérges voltam magamra... :S
2013. aug. 14. 10:31
 5/15 anonim ***** válasza:
40%
Elhalmoz? Sok pénze van mert már dolgozik? Ugyanmár :D A mai tizenéves magyar csajoknak már az is "elhalmozásnak" számít ha kapnak egy bizsu karkötőt, vagy a fagyisnál 2 gombóc helyett hármat..
2013. aug. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó. Visz mindenhova, nem bizsukat vesz nekem, hanem eredetit, és nem valami sarki árustól vesz fagyit, hanem étterembe megyünk. Mindig úgy kell elrángatnia, mert egyszerűen nem bírom, hogy én ezt nem tudom visszaadni.
2013. aug. 14. 10:33
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
De nagy bajaid vannak hallode..
2013. aug. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Most azért szóljátok le a kérdezőt, mert szerény, és nem pénzéhes...máskor meg ezért sírnak itt a fiúk a kérdésekben, hogy miért pénzéhes minden r*banc....Ti sem tudjátok ám hogy most mit akartok és hogy milyen legyen egy nő...
2013. aug. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem szívesen fogadom el, sosem szerettem ha rám költenek pénzt. Amúgy meg te tipikusan olyan vagy, hogyha máshogy tettem fel volna a kérdést, jössz a dumáddal, hogy kihasználom a barátom, de így persze " de nagybajaid vannak", de nem számít...
2013. aug. 14. 10:37
 10/15 A kérdező kommentje:
#Blair_90 Asszem egyre gondolunk :D Amúgy azt se szeretem, hogy mindig náluk vagyunk, inkább nem eszek semmit, csak, hogy ne költsön rám.
2013. aug. 14. 10:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!