Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a páromnak a bulizás mindennél és mindenkinél fontosabb?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt, a párom 28 éves. Kb 2 havonta megy bulizni, de már többször kiderült, hogy ha a buli és köztem kell választania akkor a bulit választja. Pl. egy súlyos lelki problémával kellett megküzdenem, és akkor is elment inkább bulizni. Sokszor megbántott amiatt, hogy nekem szükségem lett volna rá és pont egy kihagyhatatlan buli volt..

Most ezzel mit kezdjek? Nagyon idegesítő.


2013. jún. 25. 18:41
 1/9 Zakathol ***** válasza:
68%
2 havonta elmegy bulizni. Össze ne f0ssad magad.
2013. jún. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
2 hónap alatt 1 buli nem sok gondolj bele 1/8 hétvége. amúgy miért nem mész vele te is?
2013. jún. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem az a baj, hogy elmegy, hanem pont akkor amikor szükség lenne rá..
2013. jún. 25. 18:44
 4/9 anonim ***** válasza:
Ott gáz van, ha neki egy olyasmi szituációban a buli fontosabb. Javasolnám a megbeszélést ha nem juttok egyről a kettőre akkor dobd ki.
2013. jún. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 belbolyhocska ***** válasza:
Szerintem meg felfújod a dolgot. Én is ezt csináltam, majdnem meg is ölte a kapcsolatot. Hidd el, ha tényleg akkora tragédia lenne, nem hagyna egyedül. Amúgy te is elmehetnél vele, 2 havonta 1 buli nem sok, és legalább kikapcsolódsz. :) Ne vegyél mindent ilyen görcsösen, mert magadat és a szeretteidet is kikészíted vele. Próbálj pozitívabban gondolkozni, nekem bejött. ;)
2013. jún. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
de, sajnos hatalmas a tragédia, és simán egyedül hagy. azt nem szereti ha vele megyek bulizni és én se szeretem azt a fajta bulit.
2013. jún. 25. 20:10
 7/9 Zakathol ***** válasza:
Komolyan nem hiszem el, hogy kéthavonta 1 éjszaka olyan lelki törést okozzon, amibe ennyire bele kelljen halni. Az, hogy a többi napon ott van nem elég?
2013. jún. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
amikor meghal az anyám akkor talán nem kéne elmennie..
2013. jún. 25. 20:17
 9/9 Zakathol ***** válasza:
Ha aznap ment el amikor meghalt édesanyád akkor ezt jogosnak érzem - és bocsánat a tapintatlanságomért, részvétem.
2013. jún. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!