Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy még fél évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy még fél évvel szakítás után is hiányzik az exbarátnőm?

Figyelt kérdés

Azóta voltam már más lányokkal is, de az csak testi kielégülést adott. És csak azért "jöttem velük össze" hátha úgy végre elfelejtem, mert már nagyon nyomasztó a hiánya... Tudom, hogy nincs értelme beszélnem vele, valószínűleg nem véletlen dobott ki.


Másik oldalról viszont mondvacsinált problémákkal dobott ki, ami miatt kifejezetten haragszom rá... fél év után volt képes azt mondani, hogy bocsi de nincs meg köztünk valami... A legrosszabb az egészben, hogy én többször is rákérdeztem nála arra, hogy minden rendben van-e, és erre rendre azt mondta, hogy igen...


Lényeg, hogy a szemembe hazudott többször is, emiatt haragszom rá, de azt is érzem, hogy szerettem vele lenni, és nem hiszem el, hogy ennyire átvágott, mi értelme lett volna? És nem tudom elfelejteni, mert olyan jó volt vele, mint soha senki mással.


Van valami ötlet mit csináljak? A beszélj vele rossz ötlet, mert tudom, hogy nemet fog mondani, viszont az is gáz, hogy egy nagyon jó barátnőmnek a legjobb barátnője, ami miatt többször össze futunk, és mindig kihoz belőlem a találkozó, mindenféle vegyes érzelmet, haragot, bánatot, hiányt


Szóval hogy verjem végre ki a fejemből?


2013. aug. 14. 16:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Pl. úgy, hogy ne tegyél fel vele kapcsolatos kérdéseket, mert addig is az eszedben van.
2013. aug. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
jogos, de épp erről beszélek, hogy nem tudom kiverni a fejemből...
2013. aug. 14. 16:34
 3/11 anonim válasza:
detto, csak én a exbarátommal vagyok így... de nincs mit tenni, el kell fogadni hogy vége nem tudsz nagyon te se meg én se mást csinálni...:/ Próbáld meg lekötni magad, nekem az kicsit segített:)
2013. aug. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem még 2,5 év után is hiányzik az a személy akit szerettem..

Még mindig rengeteget gondolok rá sajnos.

Ha találsz valaki mást akit szeretsz akkor talán elmúlik majd.

2013. aug. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Kerüld el minden áron, próbálj úgy élni, hogy minél kevesebbet tudsz róla. Ez elég hatásos megoldás. Ja és foglald el magad egyfolytában, ne legyen időd merengeni, gondolkodni, ha azon kapod magad, hogy mégis ezt teszed, akkor fegyelmezd magad. Elég kemény módszer, de a hatása majdhogynem garantált.
2013. aug. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

hát akkor igyekszem... egyébként valóban amikor csinálok valamit nincs az eszemben, amikor viszont hazaérek az első az, hogy ő már nincs mellettem...


Az a gáz, hogy a közös baráti társaság miatt tudom, hogy még fogunk találkozni és már most azon jár az eszem, hogy reagáljak ha hozzám szól... nincs szívem elküldeni a fenébe, pedig azt kéne

2013. aug. 14. 16:44
 7/11 anonim ***** válasza:
ez volt a helyzet nálam is 2 évig tartott de mára egészen túl vagyok rajta. Szerintem csak idő kérdése az egész :)
2013. aug. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
hány csajjal voltál azóta?
2013. aug. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ez miért fontos? többel...
2013. aug. 14. 18:37
 10/11 anonim ***** válasza:

hogy fél év alatt mennyit tudtál összehozni?

csak azért fontos, mert ha nagy a szám, akkor másképpen kell élja dolgokhoz, minthoagyha csak 2-3 lányról van szó

2013. aug. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!