Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adott már okot szakításra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adott már okot szakításra, hogy a párod dohányzott?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg az, hogy te dohányzol? Mennyiben és hogyan befolyásolta a kapcsolatotokat?
2009. okt. 28. 01:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha én elszívtam egy cigit, mindig kitört a patália, és jött, a "következő szálnál szakítunk" teória, viszont ő rendszeresen cigizik, de én egy szót sem szólhatok.

Pedig csak azért zavar, mert sportol, és tönkreteszi a tüdejét.. És neki akarok csak jót.

2009. okt. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

úúúúristen. dehogyis. soha. pedig én voltam már mind2 oldalon.

régebben nem cigiztem, és cigis pasival jártam. nemzavart h dohányzik, szüleim is dohányoznak, megszoktam.

majd szakítottunk, de nem a cigi miatt.

aztán én rászoktam, majd összejöttem egy nem dohányzó pasival. őt sem zavarta h én dohányzom, és soha nem avatkozott bele a dolgaimba, normális emberek között ez így működik, h nem zsarolják egymást, tudják, amikor összejönnek h az egyik fél dohányzik, ígyhát semmi joguk sincsen ezmiatt később balhézni. ha nemteccik, ne jöjjenek össze. na aztán szakítottunk, de nem a cigi miatt. mostmeg egy dohányossal járok, énis dohányzom, de teljesen ugyanolyan a kapcsolatunk, mint az előző 2-nél. soha semmiben nemvolt akadály a cigi, se itt, se ott.

2009. okt. 28. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%

Én alapból nem jövök össze cigissel.

Ennyi erővel egy hamutállal is smárolhatnék.

2009. okt. 28. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

hát azért a hamu és a bagófüst között van különbség...:D


nálunk nincs ilyen probléma habár főleg akkor cigizek amikor öis mellettem van és szivja...sosem zavart hogy sokat cigizik de azért probáltam leszoktatni!viszont tudom milyen nehéz igy ha nemis kért de láttam hogy kell neki én vettem meg a bagot!najonéha énis kivántam.most h kevés a pénz kezd leszokni.viszont vita sose volt belöle!szakitás ilyen miatt meg végképp nem!

2009. okt. 28. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Számomra fontos volt a párválasztásnál,engem zavar,hisz en sem dohányzom :O)
2009. okt. 28. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%
de finnyások vagytok! engem nem zavar
2009. okt. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Andrewka ***** válasza:

engem is zavar. Buliban is mindig szóváteszem h nem kellene rágyújtania, pedig korábban én is szívtam. De öregszem nem bírom a füstöt meg az ízét:) Rendszeresen egyikünk sem dohányzik és tartani is akarom ezt az állapotot. Persze nem lenne szakítási ok.


22/f

2009. okt. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

dehogyis. atyaég, a párkapcsolatoknak a legfőbb lényege, az elfogadás!

ne akard megváltoztatni a másikat, az már nem ő lesz, hanem egy színész. nem csodálom, hogy ennyi házasságnak válás a vége.

azért mert valaki dohányzik, szakítani...nevetséges komolyan mondom.

2009. okt. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
alapból szóba se állok olyan lánnyal aki cigizik.
2009. okt. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat... csak mert nekem most pont ezzel van gondom, a párom nem bírja elvilselni, lehet hogy azért is mert még fiatal vagyok, de eleve így ismert meg, szóval nem nagyon értem. :S De nyilvánvaló hogy ha vége akkor nem emiatt lesz vége valószínűleg.
2009. okt. 28. 23:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!