Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit akar, szakításra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit akar, szakításra hajt vagy leckéztet? Vajon lesz még folytatás?

Figyelt kérdés

Barátommal fél éve vagyunk együtt, eddig minden szép és jó volt, csak néha apró viták voltak, ahogy az egy kapcsolatban lenni szokott. Én most költöznék fel pestre, ahol ő lakik, ezért folyamatosan albérleteket nézegetek. Hétfőn hívtam este, hogy akkor kedden mikor érek fel, mire közölte hogy nem tudja tud-e jönni, mert segítenie kell festeni egy rokonnak (aki amúgy nagyon fontos neki). Szó szót követett, mondtam hogy de nekem előbb megígérted, mire ő felcsattant és közölte, hogy ha megsértődök azon hogy segít annak aki több mint 20 éve mellette áll mindenben, akkor ezt ő most nem folytatja, és letette.

Aznap este már nem hívtam, gondoltam hagyom lenyugodni. Másnap reggel hívtam, semmi, írtam neki msnen, semmi.. aztán mikor már felértem a vonattal és még mindig semmi, az gyanússá vált. A metróról írtam neki smst, csak annyit reagált, hogy nem akar velem beszélni. Odamentem még a házukhoz is, de csak annyit kaptam válaszul, hogy menjek el, nem akar látni, gondolkodnia kell rajtunk, és most idő kell neki. 5 percre se jött le. Elmentem megnézni az albérletet, újra hívtam utána, mert azt mondta talán akkor találkozunk. Hát nem így lett, telefonba volt hajlandó beszélni velem, és ennyi. Abba maradtunk hogy estig átgondolja. Este hívtam, még mindig annyit tudott mondani, hogy nem tudja, és hogy a legfájóbb pontjába tapostam bele. Gondolkodnia kell még, úgyhogy következő este beszélünk. Beleegyeztem.

Ez volt tegnap este. Beszéltünk, mikor kérdeztem szeret-e, azt mondta ugye tudom hogy ez nem kérdés, és hogy persze. De mégse tudja mit akar, hogy akarja-e folytatni, még idő kell neki.

Abban maradtunk, hogy most gondolkodik, hív ha beszélni akar velem. De az se biztos hogy ez még a héten megtörténik...

Vajon most mit akar, mi ez az egész?


2011. aug. 18. 09:26
 1/7 anonim ***** válasza:
hát ez elég zavaros.. szerintem kicsit sok vagy neki, lehet egy picit kikattintottad azért ilyen!
2011. aug. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Érdekes. Ha benne lennék a szituban valszeg nekem se lenne ennyire egyértelmű, de így mint kívülálló azt javaslom hagyd a fenébe a költözést, dobd ki a srácot a búsba, és keress valaki mást.

Értem én, hogy fontos a rokon, de ez a hiszti... nemár... Beérhette volna ennyivel is: "Cica, sajnálom, de nem tudok menni, mert a rokon jelenleg fontosabb, de gyere másik nap és elkísérlek." Vagy valami. Ezezezez... szerintem ez nagyon gáz... De persze kívülállóként könnyebb.

20L

2011. aug. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az elsőtől annyit szeretnék kérdezni, hogy ez hogy sok voltam neki, erre én is gondoltam. De akkor vajon majd lenyugszik, csak hagynom kéne most tényleg?
2011. aug. 18. 09:38
 4/7 napietus ***** válasza:

figyelj, ő elmondta értelmesen, magyarul, hogy mi a helyzet. nem értetted meg, nem tudom, mi volt a "szó szót követett" de el tudom képzelni (gondolom "de akkor is" "de miéért?" "nem vagyok fontos nekeeed?" gyakori fordulatok voltak a részedről).


és ezek után még írogatsz és oda is mész.


bennem is kétségek támadtak volna...


szóval hagyd most, had gondolja át, jó-e ez neki vagy nem.

2011. aug. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem, ilyet nem kérdeztem tőle, egyik példát se. Ő mondta hogy nem tud jönni, közöltem hogy de megígérted, erre ő hogy de megkérték hogy segítsen, én meg erre hogy nekem előbb ígérted meg.

Tudom így is hülyeséget mondtam, nem is úgy gondoltam. De milliószor bocsánatot kértem érte már.

Azonban erre én is gondoltam, hogy besokallt, és most idő kell neki. Csak nagyon félek, nem tudom meddig várjak mégis.

2011. aug. 18. 09:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát először is ne hivogasd meg ne írj neki smseket, hagyd békén. Ha szeret, keresni fog. Menj el barátnőzni, erre arra, csinálj új frizurát. Ha meg keres, akkor legyél vele kedves, vicces, laza, mint mikor megismerkedtetek. (minden kapcsolat így indul) Ne erőltess találkozót, esetleg ha mutat rá hajlandóságot, akkor mond neki ha van kedve, akkor együtt ebédelhetnétek vhol pl. Ha azt érzi, hogy nem vagy elkeseredett, rögeszmés és nem ragaszkodsz foggal körömmel hozzá, ő fog közeledni hozzád. Ez tutti biztos. :)
2011. aug. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Első kommentelő vagyok. Úgy értem hogy túl sok vagy neki hogy mindig te keresed, ebből egy kicsit az jön le hogy te vagy a ragaszkodóbb fél. Szerintem hagyd, had gondolkozzon, és ő keressen téged, lány létedre ne fuss utána! Ez aranyszabály!
2011. aug. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!