Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tehetnék most? A kérdés túl rövid.

Figyelt kérdés

A barátom ma este ért haza gólyatáborból,és mintha teljesen kicserélték volna. Félek,hogy mostantól,hogy egyetemista lesz,megváltozik a viszonyunk. Nem akarom,hogy csajozzon,hogy másokkal akarjon lenni,és állandóan bulizzon.

Nekem hiányzik,ő ezt nem fogja fel,nem is keresett,amíg ott volt:( Azelőtt nem volt gond.:"(


2013. aug. 14. 21:12
 1/6 Didiiayer ***** válasza:
Hát ha megváltozik, akkor az ellen nem sokat tehetsz.
2013. aug. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát ha egész idő alatt nem keresett, azért az gáz. Nem jutottál eszébe egyszer sem?

Gondolom túl jól érezte magát, és elfelejtett, bizonyára csinált dolgokat, vagy megtetszett neki valaki.

2013. aug. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csapkodd fejbe wc ülőkevel és elmegy a rövid távú memóriája
2013. aug. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 BlackSword ***** válasza:
Hagyd aludni...
2013. aug. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Eddig mindig keresett,rendes volt velem,habár én nehezem bíztam benne. Most meg.. alszik,nem beszél velem,és le se sz@r... mondta,h jó csajok voltak..
2013. aug. 14. 21:26
 6/6 anonim válasza:

Én is ugyan ebben a helyzetben vagyok a barátnőmmel (1,5 évvel idősebb most van gólyatáborban) én direkt mondtam neki h érezze jól magát kapcsolódjon ki és ismerkedje, de engem felhív napjápand min 1-2 szer

Hát én is itt ülök így hajnalban és várom hogy hívjon

Szerintem várd meg míg vége a tábornak, aztán ha hazajön durcizz be egy kicsit, és várd meg mit reagál. ha visszatér a régi énje akkor semmi baj, ha nem akkor sajnos ez ne ma ti utatok :)


17/F

2013. aug. 15. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!