Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érzékeltessem a szomszé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érzékeltessem a szomszéd sráccal, hogy nagyon tetszik?

Figyelt kérdés
Már bejelöltem facebookon. Visszajelölt, de miután megböktem vissza már nem bökött. Mindig a házunk előtt szokott BMX-ezni és én a teraszról nézem.. Mindig elhatározom, hogy ha rám néz mosolygok (elég gyakran néz), de ilyenkor lefagyok. Azt hallottam, hogy eléggé visszahúzódó, nem nagyon csajozgat. Nekem nagyon tetszik! Szeretnék közelebb kerülni hozzá! Hogyan csináljam?
2013. aug. 15. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Azzal hogy megbököd nem fogja tudni hogy tetszik neked...

Ha látod hogy BMX-ezik menj ki hozzá kezd el vele beszélgetni és ha úgy érzed hogy "na itt a megfelelő pillanat.." akkor megmondod neki hogy mi a helyzet :p

2013. aug. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
csöngess be hozzá szia tetszel :D poénnak írtam de lehet nem is hülyeség
2013. aug. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

menj el ebédre hozzá :D már volt egy iylen kérdés nézd vissza ott is adtam jó ötleteket :D

haverkodjanak össze a szüleitek és járjatok el egymáshoz grillezni meg fürdeni meg ilyenek :$ vagy csak átmész mert nem érted a matekot,vagy áthívod mert nem tudsz beállítani valamit a kompin..:DD

2013. aug. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vigyél le neki egy pohár limonádét, vagy kólát, vagy valamit és kicsi harapnivalót.

De valami jó dögös ruciban ;)

2013. aug. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
villants ciciket az ablakból
2013. aug. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na, hogyan érzékeltetted?
2013. aug. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 bloodbunny válasza:
Ha én lennék így a szomszéd csajjal, becsöngetnék hozzá és azt mondanám neki: "hülye róka, b...d meg a vasalódat"! Ha ez nem jön be, akkor semmi.
2014. máj. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!