Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz, ha a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha a lány magasabb a fiúnál?

Figyelt kérdés
Van egy srác. Én is tetszek neki, meg ő is nekem. Csak az a "baj", hogy magasabb vagyok nála pár centivel. (nem sokkal.) Szerintetek nem gáz? Ti megbámulnátok egy ilyen párt?
2013. aug. 15. 15:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem,egyáltalán nem gáz. Tetszetek egymásnak? Igen. Akkor nincs probléma.

17/L

2013. aug. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

Én speciel nem akarnék alacsonyabb fiúval járni. De, ha van olyan pár, ahol a lány magasabb azt nem gondolom attól még gáznak.

22/L

2013. aug. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Persze, ez nem fogja meg akadályozni, hogy összejöjjünk. Ő ahhoz túl értékes számomra, hogy eldobjam. Csak kíváncsi vagyok a véleményetekre.:)
2013. aug. 15. 15:14
 4/12 anonim válasza:
szerintem ha nem sok centi van köztetek akkor nem gáz. ha szeretitek egymást nem is gondolkoztok ezen. ha meg zavar akkor nem is szereted igazán
2013. aug. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Pár centi az nem zavaró, bár az alacsony fiúknál gyakori, hogy ilyenkor kellemetlenül érzik magukat. De ha szeretitek egymást, akkor egyáltalán nem probléma. Viszont a helyedben nem nagyon vennék fel magassarkút, ha a sráccal mentek valahova. :)
2013. aug. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Magassarkút egyébként sem szeretek hordani, szóval ez nem gond. :)

Köszönöm a válaszokat.

2013. aug. 15. 15:17
 7/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz. :) Néhány éve, mikor még csak álmodoztam kapcsolatról, akkor az ideálom egy velem teljesen egymagas fiú volt. Tehát az se zavart volna, ha picit alacsonyabb nálam. Aztán úgy alakult, hogy a párom 25 centivel magasabb, mint én... szóval nálunk meg viszonylag nagy a különbség. Ez is lehetne zavaró, de engem nem érdekel. :) Így tökéletes. Ha nektek pedig úgy, akkor hajrá!
2013. aug. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem gáz.

Én is ebben a cipőben járok, eddig minden barátom jóval magasabb volt nálam, de a mostani alacsonyabb. Bennem is felmerült a kérdés, hogy vajon hogy festünk együtt és nem gáz-e a dolog. De aztán elég hamar arra jutottam, hogy kit érdekel? Úgy érzem, hogy ő a tökéletes számomra, innentől nem fogok problémázni a dolgon.


Mondjuk szerintem sokat számít az is, hogy a fiú hogy fogja fel. Volt már olyan udvarlóm, aki szintén alacsony volt és saját magától tette ezt szóvá már az ismerkedés elején. Ahogy látszott, hogy zavarja, úgy már engem is zavart a dolog.

De a páromnak nincs ezzel semmi baja, egyszer került eddig szóba a dolog, amikor mondta hogy megy edzeni és meglepődtem rajta, hogy ha már alacsony, legalább legyen izmos. És ennyi. Ez a hozzáállás tök jó :)

2013. aug. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én személy szerint nem jöttem volna össze alacsonyabb pasival, mert zavarna. Féltem is, hogy vénlány maradok, mert elég magas vagyok. De szerencsére a férjem még így is 15 centivel magasabb. Őt is zavarta volna, ha alacsonyabb nálam. Nekünk így jó. (én 175, ő 190), de ha titeket nem zavar akkor az a lényeg, és szeressétek egymást:)


Egyik barátnőm is 175 centi, és 160 centi magas a férje. Őket nem érdekli, az a fontos hogy szeressétek egymást:)


27/N

2013. aug. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tudom hogy fura, de én a 163 centimmel is nagy darabnak érzem magam, pedig nem vagyok kövér, meg semmi ilyen.Imádom ha mindenki magasabb mint én, így hát a pasim is jólenne ha magasabb lenne.Sokkal:D
2013. aug. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!