Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » És még hogy a csajokon nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

És még hogy a csajokon nehéz kiigazodni?

Figyelt kérdés
Elvileg összejöttem egy pasival kb. egy hete, megegyeztünk, hogy akkor komolyan megpróbáljuk, már ismerjük egymást régtől.. Múlt héten írt, keresett, el is jött hozzám péntek, szombat. Azóta én hívtam őt kedden (mert nincs pénz a kártyáján), akkor azt mondta, ha lesz ideje szerdán találkozunk, majd jelentkezik, de azóta nem keresett. Mit gondoljak?
2013. aug. 15. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy továbbra sincs pénz a kártyáján? :)
2013. aug. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi ez,hogy komolyan megegyeztünk,hogy megpróbáljuk?????

Ez nem a piac,ez nem így működik.

2013. aug. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mert voltunk már együtt régebben, de az csak olyan semmilyen kapcsolat volt, most meg azt mondta, hogy szeretne mellettem lenni és komoly kapcsolatba kezdeni velem..
2013. aug. 15. 15:42
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha meg továbbra sincs pénz a kártyáján, miért mondta, hogy majd jelentkezik? Miért nem mondta, hogy én hívjam..
2013. aug. 15. 15:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Itt a neten is tudna jelentkezni,ha nagyon akarna,ugye?
2013. aug. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát igen..
2013. aug. 15. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!