Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan, aki romantikus,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki romantikus, mesébe illő körülmények között jött össze a párjával?

Figyelt kérdés
Pl. reménytelennek tűnő szerelem, de valahogy mégis sikerült, váratlan találkozás, vagy hosszú ideig vártatok a másikra, mert nem lehettetek együtt stb.
2013. aug. 15. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
van.
2013. aug. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen!

Ő volt a szépség, én pedig a szörnyeteg , megettem a pasiját vacsira és most a csaj az enyém.

2013. aug. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Van.

Én például fél éve találtam rá arra akit szeretek. Nem vagyok kigyúrva, se nem vagyok nagyon jó képű. Rengetegen utálnak, zárkózott vagyok, és egy álarcot mutattam a külvilág felé, ami még régről fakadt. Aztán találkoztam vele. Nem akartam semmit, de ő folyton megpróbált közeledni felém. A végén már megpróbáltam teljesen elkerülni, de folyton próbálkozott. Fokozatosan lebontotta a falat, és elmondta hogy szeret. Nem akartam elhinni, folyton kifogásokat kerestem, miért nem fog összejönni, miért keressen mást. De még mindig nem adta fel, pedig láttam rajta, hogy fáj neki amit mondok. Majd beleegyeztem, hogy menjünk el pár helyre együtt, de semmi több. Majd két hónapra rá beleszerettem, és megkértem, hogy legyen a barátnőm. Azóta is együtt vagyunk :D

22/f

2013. aug. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, ez tetszett. :)
2013. aug. 16. 04:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Majdnem sikerült. xD (de akkor az az lett volna)
2013. aug. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, csak aztán rájött a lány, hogy a romantikát csak a filmekben szereti.
2013. aug. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!