Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szellemileg érett vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szellemileg érett vagyok, testileg nem, ötlet?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok, testileg nagyon le vagyok maradva a korsztályomtól, kinézetre, magasságra kb. mindenre, viszont szellemileg annál érettenbek hiszem magamat. Otthon elég sok gondom van, szükségem lenne egy kapcsolatra, normális lányok vannak, de azok rám sem néznek, csak zselézett hajú, ostoba, gondolom mindenki tudja mire gondolok. És ők nem érdemlik meg az ilyen lányokat, csak villognak velük, mindent megkapnak, nem is tudják, milyen egy normális kapcsolat. Jó én sem tudom teljesen, de szerintem jobban megérdemelnék egy normális lányt, vagy bármilyet akivel legalább elfeledhetem a nehéz dolgokat, de még azok se néznek rám "úgy" mivel kinézetre senki nem hinné, hogy milyen vagyok belül. Változni változhatok, de azon hogy milyen az arcom, magasságom, alkatom, azaz mindenem amitől külsőleg jó lenne az összhatás, azokon nem igen tudok változtatni.

Ezzel mit lehet csinálni


2013. aug. 15. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Csalódást kell okoznom, szellemileg sem vagy érett.


De 15 évesen ez normális.

2013. aug. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Látom nem érted, nem úgy értettem az érettet ahogy gondolod, a korosztályomhoz képest, vagyok érett, és ez biztos, nyílván nem mindenkinél, de a többségnél igen.
2013. aug. 15. 21:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is ezt gondoltam és nem volt igazam.Most is ezt gondolom és néha még most is rosszul gondolom.Nem vagy érettebb a korodnál, csak a korosztályodban lévők közül a normális kategóriába esel.
2013. aug. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Osztályomba lévőktők? Nézz már körül a mai 15 éves korosztályban hogy mi van, mind az utcán mind a facebookon, mert amit én látok az borzalom, menő ha részegre iszod magad, ha cigizel, ha fel van nyalva a hajad, ha anorexiás vagy, ez kell a lányoknak, csak nézz körbe jól.
2013. aug. 15. 21:11
 5/8 duftpunk válasza:
Nem ez kell a lányoknak, csak sodródik mindenki az árral és ezt énis rühellem!! Én nem szoktam reszegeskedni se cigizni és ezért tartanak kívülállónak. Valamint ezért nincs barátom. Mert nincs normális a közelben aki felmerné vállalni az egyéniségét....
2013. aug. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ezzel a részegséggel is úgy vagyok hogy, nem saláta evés közben lesznek barátaid, igenis ott vagyok minden hétvégén valami buliban iszok rendesen, esetleg elszívok egy szál cigit! Rengeteg lány "barátom" van:D és hidd el nem lesz tőle semmi bajod, lehet mellette rendesen tanulni mert ötös tanuló vagyok! 15/f
2013. aug. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, jobban tudom, hogy mi van itt ebben a mai világban, mint te...
2013. aug. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

6/7

Most nem arról van szó hogy bajom lesz tőle, arról van szó hogy ennek nem így kéne lennie, hogy 15 évesen cigizik meg részegre issza magát az ember.

2013. aug. 16. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!