Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Help! Beleestem az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Berni1476 kérdése:

Help! Beleestem az egyik legjobb barátomba. Már "megbeszéltük" a dolgot, de nem sok minden változott. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
Kb. 2 és fél éve ismerem a srácot, 2 éve pedig beleszerettem, és ő az egyik legjobb barátom. 3-an sokat járunk össze (még egy fiú barát), téll rengeteget voltunk/vagyunk együtt, sokat beszélgetünk élőben és neten is, egy suliba járunk, 2 évvel idősebb, és hihetetlenül kedvelem. Aztán egy idő után kb 10.000 könnyel később, elmondtam neki a dolgot, és "meg is beszéltük", azt mondta nem érez irántam szerelmet, és nem is akarna, mert ha vége lenne a kapcsolatunknak, akkor attól fél, hogy a barátságunknak is, amit sem ő, sem én nem akarok. Ennek az egésznek már vagy 3 hónapja.. A mostani helyzet pedig úgy áll, hogy még mindig szeretem, ő pedig úgy tudja, hogy már nem, a 3. barát meg még nem állt le a témával, és cukkol minket, úgyhogy pl. a szíve kuglófjának egyetlen szem mazsolájának nevez néha, ami igazándiból nagyon fáj, mert tudom, hogy nem gondolja komolyan. Nagyon megbízom benne, az ő szava sok általában nagyon fontos nekem, és sok mindent meg tudok / meg merek vele beszélni, de ezt most nem, mert akkor egy picit megint bezárul előttem, ha megtudja, hogy még mindig szeretem. Hogyan felejthetném el? Hogyan lehetne, megint csak a legjobb barátom?

2013. aug. 13. 16:25
 1/5 A kérdező kommentje:
ja igen 16/L
2013. aug. 13. 16:26
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem titkolnám el a helyedben. Nincs semmi szégyellnivaló az érzéseidben. Persze az előfordul h mégse jöttök össze, de az egy más történet (gondolom neked se jött be mindig minden fiú, aki próbálkozott nálad), de legalább megpróbálhatnád.
2013. aug. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok csak nálam a srác is rábólintott. Viszont közénk áll 178 km. Így mondhatni még szarabb mert nem rajtunk múlna. De a barátságunkat en is féltem.
2013. aug. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy könnyű helyzetben. Egy szerelmet, ami viszonzatlan akkor a legkönnyebb felejteni, zárogatni, ha nem találkozol az illetővel, de hát ugye neked a legjobb barátod is egyben. Nem szokásom feladni dolgokat, pláne nem a reményt valamivel kapcsolatban, de most mégis úgy látom abból amit leírtál, hogy ez a fiú tényleg nem nőként, hanem barátként gondol rád, és a két és fél év alatt nem alakult ki nála semmi több irányodba, úgyhogy szerintem kezd el tudatosítani magadban napról napra, hogy csak barát, és neked más lesz a szerelmed. Itt az idő lehet az orvosságod, talán halványul az érzelem, talán talákozol valakivel aki segít felejteni. Kívánom, hogy minél előbb megtaláld azt az embert akivel viszonozzátok egymásnak a szerelmet, és akkor minden megoldódik.
2013. aug. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Intézd úgy, hogy 2esbe legyetek dobd le a rucidat ha belemegy a továbbiakba akkor lehet belőle kapcsolat ha nem megy bele akkor tényleg csak barátság... :D :D :D
2013. aug. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!