Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli nők, titeket is ennyire megvisel, főleg nyáron, hogy nincs mellettetek egy szerető társ?

Figyelt kérdés
Télen még csak csak elviselem, de ilyenkor annyira dúl mindenfelé a szerelem, hogy nem lehet nem észrevenni. Mindig örülök, ha egy boldog párt látok, ugyanakkor annyira hiányérzetet ébreszt bennem....Ti hogy vagytok ezzel?
2013. aug. 15. 20:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem éjjel-nappal, télen nyáron.
2013. aug. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha hiányolod, próbálj meg te is közel kerülni valakihez. :) Egyszer úgyis szólít majd a vágy a társaságra.
2013. aug. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
sajnos nekemis hiányzik egy szerető társ.. 17 F
2013. aug. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Pain for Pleasure ***** válasza:
Körülöttem mindenki házasodik meg gyereket vár, emiatt néha rám tör a magányosság érzése, de szerencsére nem tart sokáig.
2013. aug. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
És hogyan tudod ezt kezelni?
2013. aug. 15. 20:58
 6/13 anonim ***** válasza:
Engem tavasszal jobban zavar, amikor éled a természet, akkor valahogy én is mindig bezsongok. Ha éppen nincs senkim, akkor elég rosszul érzem magam.
2013. aug. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Pain for Pleasure ***** válasza:
100%
Lefoglalom magam valamivel vagy arra gondolok, hogy sokkal rosszabb életem is lehetne.
2013. aug. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én tökéletesen boldog vagyok. :D
2013. aug. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Engem is főleg nyáron zavar,de szerencsére vannak barátaim és ők segítenek. Igaz egy társat nem tudnak pótolni.
2013. aug. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én is elég nyomott voltam ezen a nyáron. 6 éven keresztül minden nyáron volt mellettem egy "szerető társ" és elég durva elfogadni, hogy most nincs..

de fel a fejjel! :)

2013. aug. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!