Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért van az hogy 2 éve imádom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cintuskaa kérdése:

Mért van az hogy 2 éve imádom teljes szívemből bármikor bármi rosszat tett és ő máshogy viszonyul hozzám?

Figyelt kérdés
Mikor össze jöttem vele 2011.11.08.án találkoztam vele először akkor nem tudtam semmit megcsókolt mikor haza mentem akkor meg megtudtam hogy van barátnője, türelemmel mondtam neki 1 hétig hogy válasszon azt mondta nem tudja meg mondani hogyan az akkori barátnőjének. Így az akkori barátnőjének elmondtam és hogy bizonyítékom is legyen képet is küldtem. Aztán 11.16.án össze jöttünk Okt. 29.én egy lánynak írogatott hogy megnézné fürdés közbe meg ilyenek. nagyon megharagudtam 15 nem fogadott hívás után vettem fel a telefont. Megbocsájtottam neki majd december 17.én megtörtént köztünk a dolog de csak azért mert ő akarta és már könyörgött. Január 7-e után születésnapom után írt egy másik lánynak hogy babám meg ilyenek oké azt is eltűrtem, majd egy másik este 10 után hívta mindennap fel telefonon amiről eleinte nem is tudtam, Utána munkahelyén egy lányhoz oda ment és mondta neki hogy cuki a pocija. Utána a volt szerelmének írt hogy mi lenne ha meg próbálnák komolyan és hogy megnézné mi van a pólója alatt. Ezek közbe nekem mondta hogy én vagyok a mindene és még több ilyen szöveg. És teljesen kész vagyok lelkileg hogy 2 év ennyit ért. Egy semmit és nem tudom eldönteni hogy szeret-e vagy nem mert közbe elvitt moziba meg mekibe meg étterembe 1 x meg megakarta kérni a kezem de előtte mondtam már neki hogy nem , meg most kaptam tőle egy komolyabb nem olcsó telefont. És nem értem.
2013. aug. 15. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, nehéz eset
2013. aug. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
DE annyira szeretném hogy minden jó legyen, segítsetek kérlek . Nem hiszem hogyha átverne akkor bele fektetne drágább dolgokba velem kapcsolatba.
2013. aug. 15. 21:04
 3/6 anonim ***** válasza:
És ha én könyörgöm neked az utcán, akkor is letolod a bugyid? Na ne viccelj már Kislány. A srác szopat, sosem változik meg. Keress értelmeset, ha nem akarsz vénlány maradni :)
2013. aug. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Didiiayer ***** válasza:

Lehet, hogy szeret téged de nem szerelmes. Csak szórakozik, probál több vasat tartani a tüzben és nem gondolkodik komolyan. Az egy dolog, hogy te szeretnéd, hogy minden jó legyen viszont attól még nem lesz, mert neki is kellene ezért tenni és nem csak azzal, hogy elvisz egy étterembe.

Kereshetnél inkább valaki mást mert nem hiszem, hogy ő változni fog.

2013. aug. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tudja magáról, h jól néz ki, és ezt ki is használja. Addig fogsz utána epekedni, amíg nem találsz egy még jóképűbb pasit.
2013. aug. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
és mindent amit felépítettem dobjam el? annyira nehéz . És a második kőmentelóhoz szólva én csak azt akartam hogy neki jó legyen.
2013. aug. 15. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!