Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg akarok halni. Nagyon szeretem a paromat de nem akarok hazugsagban elni, nincs ertelme az eletemnek, mar mindent feladtam o erte, most mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Azt hiszem megcsal a parom, bar ebben nem vagyok biztos, de meglattam egy emailt, hogy ismerkedni akar egy lannyal. Rakerdeztem. Azt mondta nem o irta, ismerem a stilusat es majdnem hogy biztos vagyok benne hogy o irta csak nem vallja be.
2009. okt. 28. 13:26
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
93%
Bármennyire fáj is, de ha megcsal téged, az azt jelenti, hogy már nem szeret téged, hisz ha szeretne, akkor nem csinálna ilyet. Ha nem akarsz mégjobban idegileg roncs lenni, akkor szálj ki ebből a kapcsolatból, és próbálj új életet kezdeni. Nem éri meg egy pasi se, hogy kikészülj miatta. Azt meg pláne nem, hogy egy ilyen miatt meg akard ölni magad.
2009. okt. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
76%
Ha velem csinálnák ezt már rég az intenzívre küldtem volna a pasit.
2009. okt. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
89%
Eszedbe ne jusson meghalni, meg vagy őrülve? Egy ilyen ember nem érdemli hogy eldobd az életed. Tudom nagyon nehéz most (én is átéltem) , de túl leszel rajta...és az az intenzívre küldéses tanács nem is butaság :)
2009. okt. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Mindig mondja, hogy o soha nem csalna meg.Olyan aranyos velem, ereztem egesz mostanaig a szerelmet, barmi kivansagom volt mindig megtette ertem. Az egesz eletemet feladtam o erte! 18eves vagyok, befejeztem a gimit es egyetemere akartam menni, mindig elso tanulo voltam, de nem mentem inkabb ot valasztottam.en romaniai vagyok, de idejottem o erte. elhagytam a csaladomat, a barataimat MINDENT feladtam erte.osszeakartunk hazasodni es gyerekeket akartunk.nagyon szeretem ot es a neki legszentebb dologra is megeskudott, hogy nem csalt meg es nem o irta. 3napja nem ettem egy falatot sem elkezdtem dohanyozni olyan szinten, hogy egyiket gyujtom a masik utan.megtalaltam ezt az oldalt es azert irtam, mert nekem nincs senkim,egyedul vagyok most is es azon gondolkozom, hogy hogyan vessek veget az eletemnek, mert nem akarok nelkule elni, de vele sem ha bebizonyosodik hogy o irta,mert nem tudnek megbocsatani egy megcsalast.4. emeleten lakunk es mar kiakartam ugrani, de felek, hogy a 4emeletrol nem biztos a halal es nyomorekan meg nem akarok elni.segitsetek
2009. okt. 28. 14:02
 5/33 anonim ***** válasza:
71%

Az öngyilkosság semmire sem megoldás. Esetleg futva, farkat behúzva gyáván menekülni a helyzet elől. Nekem ez a véleményem.


Ugyanakkor érző lény vagyok, és elszomorít a helyzeted. Nagyon sajnálom. Nem is tudom. Általában a jó emberekkel történik mindig a rossz.


A családod nem fogad vissza? Vagy itt az országban ismerkedj. De ne add magad könnyen. Hadd keljen érted harcolni. Ismerd meg az illetőt előbb, ismerd meg annyira, hogy bízhass benne. Tudom, valószínűleg ennél a pasasnál is így kezdődött, sőt még a bizalom is megvolt, még is úgy tűnik Ő ki akar hátrálni. Igazából erre nincs gyógyszer. De öngyilok semmi esetre sem. Akkor elveszted az esélyt, hogy találsz olyat, aki hű hozzád. Ezt tartsd szem előtt, légyszíves. Hiszen: Ha megégetjük magunkat a tűzhellyel, azután is fogunk még sütni rajta.


Üdv.


/a vágó

2009. okt. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
A csaladom mindenben mellettem all, de nem is akarom nekik elmondani. Nehez errol beszelni veluk, foleg akkor ha tenyleg artatlan a parom. Nekem nem kell mas en el sem tudom kepzelni, hogy massal legyek. Nem tudnam megegyszer atelni ezt a fajdalmat es biztos vagyok benne, hogy megtortenne, mert minden pasi egyforma. Nagyon jo, hogy irtok,sokat segit,mar nem is sirok(egyenlore).
2009. okt. 28. 14:32
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem, az életedet, ha eldobod, akkor azzal kinn segítesz. Szerintem senkin, ha esetleg mégis megpróbálnál véget vetni az életednek, akkor az is csak egy jel lenne a párodnak. A férfiak nehezen viselik el a hisztis nőket, de ennek ellenére igazad van most. Rajtakaptad és elmondhatod neki, hogy következmények nélkül bevallhatja a dolgot, meg tudjátok oldani a helyzetet. Az, hogy csak idáig jutott a másik lánnyal az nem biztos, de ezt nem tudom és csak ő tudhatja. Szerintem hallgass a családodra és tanulj tovább, értelmesnek tűnsz és tudd, fontos a szerelem, de ha mindent feladsz érte később felnőttebb fejjel sokkal nehezebb lesz.
2009. okt. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
de hol láttad azt az emailt? nem értem a levelező oldalán olvastad vagy?
2009. okt. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan így jártam, mint te. Én végül hazaköltöztem, rá pár hónapra, amikor megkeresett, elmondtam minden szírházinak. Viszont találtam egy másik pasit, aki sokkal rendibb nála!

24/L

2009. okt. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem jutottak tovabb mert felvettem a kapcsolatot a lannyal es elmondta, hogy o elolvasta es ki is torolte az emailt.a parom nem magyar es egy kicsit tori a magyart.voltak is hibak az emailben es erdekes minden hiba ra vall.szerintem es ezt neki is elmondtam, hogy nincs ket egyforma ember, akiknek ugyanaz a szo lenne nehez vagy ugyanazt a szot hibazna el.es nem csak egy szorol van szo, hanem minden ami nem helyes az emailben azt a szot o is ugy hasznalja. de tagadja a vegsokig:( pedig mar mondtam neki, hogy vallja be mert jobb lenne, talan akkor konnyebb lenne nekem is.
2009. okt. 28. 15:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!