Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kezeljem a páromat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem a páromat?

Figyelt kérdés

Én jobban szeretem őt mint eddig bárkit. Eleinte sokat veszekedtünk amiatt, hogy én távolságtartó voltam, mivel egy régi csalódás miatt nagyon nehezen mutattam ki eleinte az érzelmeimet és emiatt folyton azzal jött, hogy nem szeretem, gyakran szerelmet is vallott. Mióta jobban kimutatom az érzelmeimet (visszafogottan, mivel hatalmas szabad teret kap és nem bombázom vallomásokkal 5 percenként), ő visszavett és most már én vagyok az, aki úgy érzi hogy nem szeret annyira, mint én őt. Ezt arra is alapozom, hogy szerintem sokkal kevesebbet keressük egymást mint más párok, mivel úgy érzem mintha neki nem volna akkora igénye rá, mint nekem, és így folyton visszavonulok én is és tartom a távolságot, hátha idegesíteném, holott elég régóta együtt vagyunk már. Szeretnék érdekes maradni számára és hogy ne vegye természetesnek, hogy együtt vagyunk. Van pár nagyon jó pasi, aki hajt rám (természetesen nem érdekelnek), de ez a küzdés meg udvarlás neki valahogy nem megy mióta biztos pont lettem az életében. A jövőre vonatkozóan vannak velem tervei, ezekről beszél is néha, de a romantika teljesen távol áll még ezektől a beszélgetésektől is.

Egyszerűen annyira hülye helyzet, mert ha én nem keresem 2 napig, akkor 2 napig nem is beszélünk, utána persze a fejemhez vágja hogy nem kerestem, mintha elvárná, hogy én udvaroljak nő létemre...

Szerintetek hogyan ébreszthetném fel a vadászösztönét?



2013. aug. 12. 22:27
 1/5 ASOT ***** válasza:
Az sem használ ha állandóan szerelmet vall valaki meg minden percben elmondja hogy te vagy az életem szerelme életem kincse stb stb annak nincs értelme annál jobban elveszti az értékét. Szerintem nem téged hanem a helyzetet unta meg, nem hagytál kezdetben neki elég levegőt.
2013. aug. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez így amúgy nem igaz, a kezdetektől nagyon sok levegőt kap tőlem, ezzel soha nem volt gond. De köszi a választ.
2013. aug. 12. 22:42
 3/5 ASOT ***** válasza:
Talán....de még is sok volt...
2013. aug. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát tényleg erről van szó, hogy természetesnek veszi, hogy ott vagy.

Én nem vagyok az ilyen játszmák híve, de valahogy éreztesd vele, hogy nincs annyira nyert ügye, mint ahogy gondolja, és elveszíthet, ha ezt így folytatja.

Egy szerelmes, szerető férfi nem ilyen.

2013. aug. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyere sétálj velem kézenfogva el előtte. Az tutira föl fog ébreszteni benne valamit.
2013. aug. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!