Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok tolerálni ha a párotok helyettetek az exét vinni el egy programra?

Figyelt kérdés

Barátként váltak el és már nagyon rég megbeszélték, hogy ide elmennek együtt. De közben velem is megbeszélte mert azt hitte az exe elfelejtette már de ma ráírt, hogy akkor mennek-e..

Elengedjem??


2013. aug. 16. 07:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem örülnék neki,mert félnék,hogy felelevenülnek az érzések.

Ez amúgy mi?

Egy fesztivál?

2013. aug. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen, olyasmi. Felvonulás és tüzijáték zárja.
2013. aug. 16. 07:48
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a legkorrektebb, ha azt mondod neki, elmehet, de azt is mondod, hogy ez neked rosszul esne. Persze van, aki szerint ez zsarolás, de valószínűleg ez az igazság. Ha lesz egy kis esze, veled fog menni. Egyébként meg gyökérség azt hinni, hogy az exe elfelejtette - de ha mégis, akkor most már megmondhatná neki, hogy nem. Most nem arról van szó, hogy felhívja az exe, hogy kinél maradt valamilyen könyv vagy ilyesmi, hanem hogy ketten mennek valahova.
2013. aug. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 mantis religiosa ***** válasza:

Az ígéret szép szó, illik betartani. Kicsit rosszul esne a dolog, de minden kapcsolat alapja a bizalom. Ha akarna tőle valamit, biztos nem így csinálná, az orrod előtt. Beszéld meg vele, hogy legközelebb téged kérdezzen meg előbb.


Magadtól is elmentél volna, vagy csak azért akarsz menni, mert kiderült, hogy az exet viszi?


Ne csinálj belőle nagyobb ügyet, mint amekkora.

2013. aug. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Tömören: nem:D, vagy én is az exemmel megyek bulizni, hogy megtudja milyen jó érzés, amikor a másik egy más emberrel van.
2013. aug. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem engedd el, bízz meg benne! :)
2013. aug. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Menjetek el hárman :D
2013. aug. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én elvből nem császkálok egyik exemmel sem, akkor sem, ha nem váltunk el haragban. Akkor már együtt voltatok, mikor ígérte neki? Mert, ha nem akkor még értem a dolgot, de amúgy meg mikor két ember szétválik megváltoznak a körülmények. Lehet barátságot magyarázni, de akkor sem olyan. Ha pedig valakinek új párja van, szerintem teljesen evidens, hogy nem a volt párjával megy, mert megint megváltozott egy körülmény. Nem azt mondom, hogy akar tőle valamit, de ha férfiből van lehet, hogy számára nem egyértelmű.Vannak olyanok, akik annyira közvetlenek, hogy nem vesznek észre dolgokat. Az exben meg nem lennék biztos, mert magamból kiindulva sz*rnék én az exemre hacsak nem akarnék valamit. Nem bogarat akarok ültetni a füledbe, meg nem is ócsárolni senkit, de az egyetlen megoldás, hogy elbeszélgettek, ahol elmondod, hogy ez elég rosszul esik. Szerintem is, ha esze van, veled megy.
2013. aug. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Valamiért éreztem :)

Én is majdnem így jártam egy lánnyal,még jó,hogy nem vettem jegyet végül.


Én a helyedben megengedném,de én is mennék.

2013. aug. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha a kérdezőben egyáltalán kérdéses, hogy tudja-e tolerálni (márpedig azért tette fel a kérdést ), akkor egyértelműen a válasz nem. Viszont, elfojtani meg nem érdemes az ilyet, mert a visszájára is elsülhet a dolog. Szar érzés, mikor csak gyülemlik fel a "sérelem" és egyszer csak robban. Akkor inkább tényleg mondd el neki, hogy zavar. Lehet ezt szépen kultúráltan is, nem kényszerítve. Könnyebb lesz a te lelked is, ő meg attól ugyanúgy eldöntheti tudatában annak, hogy ezzel téged valamennyire megbánt.
2013. aug. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!