Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az nagy gáz ha én vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagy gáz ha én vagyok a lány és 2évvel öregebb vagyok a fiunál és kb. van egyfej külömbség és ugy járnék vele?

Figyelt kérdés
2013. aug. 16. 09:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Engem személy szerint zavarna, nem érezném magam eléggé nőnek mellette magam. De ha téged nem zavar, akkor az se zavarjon, ha furán néznek rátok.
2013. aug. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gondolom gyerek vagy még. Várj még pár évet, ő megnő, te meg hátha felnősz..
2013. aug. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha a vonzalom és érzelmek rendben vannak és jól érzitek magatokat mit foglalkozol a külsöséggel vagy hogy más mit mond ciki-e vagy nem. Neked ciki vagy mérv adô h fiatalabb vagy alacsonyabb? Saját magadnak tedd fel a kérdést , bár ha szerelmes vagyok akkor nincsenek kérdèsek... :)
2013. aug. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyi idős vagy, de ezzel a kérdéssel még igen fiatalnak tűnsz, hogy ez a dolog zavar. :/


Ha annyira szeretitek egymást, nem tök mindegy, hogy ki milyen??

2013. aug. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem is tetszett már fiatalabb srác, aki ráadásul 1 fejjel kisebb is volt nálam :) Ekkor voltam én 14 éves. Egyébként azt hiszem, nem nagyon zavart volna, eléggé helyes volt :)

És apukám egyik munkatársánál is így van, legalábbis a feleség legalább egy fejjel nagyobb, és látod,még gyerekeik is lettek.

2013. aug. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát engem zavarna. Úgy érezném magam mellette, mint egy dínó...
2013. aug. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%

Vegyél fel egy magassarkút,

és akkor két fejjel leszel magasabb a törpikénél,,,

2013. aug. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Engem az nem zavarna, ha fiatalabb, a férjem is fiatalabb nálam 3 évvel, de ha alacsonyabb lenne az már zavarna mindkettőnket. Amúgy 15 centivel magasabb szerencsére:)


de ha neked tetszik, akkor ne foglalkozz mások véleményével, ismerd meg:)


27/N

2013. aug. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!