Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmi háromszög-Te mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi háromszög-Te mit csinálnál a helyemben? Ha fél éve valaki azt mondja nekem, hogy ilyen helyzetbe kerülök, körberöhögöm, mert -tudom, ez most hihetetlennek tűnik-én egy becsületes, fair-play játékos, hűséges típus vagyok.

Figyelt kérdés

Most pedig ott tartok, hogy nem értem, hogy kerültem ilyen helyzetbe, teljesen meg vagyok hasonulva magammal és nem tudom, mi lehet a jó megoldás.


Megpróbálom röviden-Hét éve vagyok együtt a párommal. Az elején nagyon nagy lépésekkel haladtunk, hónapok alatt összeköltözés, közös jövő; három év múlva eljegyzés, viszont azóta áll a dolog. Az ötödik évnél mindenféle konkrét ok nélkül a felfelé ívelő görbe lefelé kezdett tartani. Minden kezdett romlani. Kb. egy fél éve sajnos rájöttem egy-két dologra, elszakadt a cérna, megelégeltem, és interneten kezdtem beszélgetni, ismerkedni, csak szórakozásból, nem randiztam senkivel. (úgymond felhatalmazva éreztem magam erre, mert rájöttem, hogy a párom is megtette/megteszi a maga dolgait-azzal vágtam bele, hogy egy kis beszélgetéssel ugyan kinek ártok) Aztán a szórakozásból kialakult valami, valakivel, akivel már ott tartunk, hogy azt tervezzük, hogyan kellene találkozni, konkrét lehetőségeket beszélgetünk. Mivel érzem, hogy ez így azért valahol nem fair a párommal szemben, leültem vele sokadjára, de a legőszintébben, hogy sajnos ennek a dolognak kettőnk között hamarosan vége lehet, mivel kezdek besokallni, nem bírom sokáig, valamit változtassunk. Ez úgy hathatott rá, mint egy vödör hideg víz, mert megfogadta, hogy odafigyel a dolgaira, és ő csak velem, és csak én...egyébként elég szkeptikus voltam, de be kell látnom, tényleg nagyon igyekszik, hogy jó legyen, persze én is viszonzom az igyekezetét, mert valahol meg szeretném menteni ezt a dolgot kettőnk között. A másik részről ott van viszont a harmadik fél, aki egy nagyon jó ember, és szeretném vele megpróbálni. Kezd nagyon rossz érzésem lenni, hogy csak játszok vele. Pedig sajnos ez kezd nem játék lenni.

Na ebben kérek segítséget.


2013. jún. 6. 23:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Végleg zárd le a jelenlegit és ismerd meg az újat. Hulla komolyan mondom.
2013. jún. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mire látsz esélyt? És egyáltalán mit akarsz? A jelenlegit megmenti, vagy az újat megismerni? Hova húzol jobban?


Dönts aszerint. De valóban, két vasat ne tarts a tűzben, mert abból nem fog semmi jól kisülni, és akkor tényleg mind a két felet megbántod.

2013. jún. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Tedd a következőt: dobj fel egy érmét, egyik fele A pasi, másik B pasi.

Amíg a levegőben lesz az érme, az egyikre jobban fogsz vágyni mint a másikra, ezt válaszd!

2013. jún. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%

7 éve vagytok együtt, - 3 év után volt eljegyzés, na innen indultak a gondok, nem foglalkoztatok egymással, hát ahol most vagytok, ezt feltámasztani, nem hiszek benne,

a neten való beszélgetést ő sem fogja befejezni, szerintem a szakítás célszerűbb lenne, ez csak tanács, a döntés a Tied N

2013. jún. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam az érmefeldobást, csak sajnos túl gyorsan leesik a pénz:( Értem, hogy mi van mögötte, és a mögöttes gondolatra válaszoltam.
2013. jún. 6. 23:38
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az eddigieket mindenkinek; nagyon egyöntetű a véleményetek, úgyhogy nagyon erősen elgondolkozom a mihamarabbi lépésen. (persze nem csak miattatok, tesómmal is beszélgettem erről-mint bizalmasommal-neki is ez a véleménye nagyjából, mint Nektek.)
2013. jún. 6. 23:41
 7/11 anonim ***** válasza:
Magasra kell dobni, én többször is így döntöttem. :)
2013. jún. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én nem hagynám el a biztos jelenlegi jót egy bizonytalanért. Attól, hogy jó ember még tönkremehet két hét alatt a kapcsolat és akkor kidobtad a régit akivel meg talán örökké tartott volna.
2013. jún. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nagyon hosszú, nem bírtam elolvasni, de én a te pártodon állok, legyen az bármi is. Tiszta szívvel támogatlak téged.
2013. jún. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Felejtsd el a harmadikat! Tőle függetlenül válaszolj magadnak arra, hogy folytatni akarod-e a kapcsolatodat.

Voltam hasonló helyzetben (harmadik fél nélkül) és egy évet elpazaroltam a kapcsolat megmentésére. De igazából több évem ment el feleslegesen.

2013. jún. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!