Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal egy éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal egy éve vagyunk együtt, de most valami nem oké. Értelmes válasz?

Figyelt kérdés

Az a szitu,hogy ugye mint írtam, 1 éve együtt vagyunk..kisebb-nagyobb szünetekkel,8 éves barátsággal.

Én is hisztis vagyok mint a legtöbb lány,DE ő is az..sokszor ő jobban,mint én. Visszatérve.. mostanában elég sokat veszekszünk. Nem nagy veszekedéseket kell elképzelni,hanem kicsiket,de abból szinte minden nap,minden más nap. Imádjuk egymást, van hogy sírva beszéljük már át a végén a dolgokat..tényleg nagyon kötődünk. Hogyan tudnám ezekből a vitákból kevesebbet csinálni? Vagy esetleg valami más van a viták mögött(a hisztin kívül)?



2013. aug. 16. 23:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Látom töröd a magyartot és a fogalmazással sincs minden rendben.
2013. aug. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Min vitáztok pl? Az egyik félnek el kell fogadnia, amit a másik mond, alkalmazkodni egymáshoz. nem lehet mindkettőtöknek egyszerre igaza, stb...
2013. aug. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1 es! Ez nem nyevtan ota... Pocs vagy!
2013. aug. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen.. mostanában mindig mindenért én vagyok a hibás,holott például ő szól be nekem a barátai előtt durvát.. ha valami nem tetszik,és megpróbálom neki szépen elmondani,hogy beszéljük meg,akkor a végén általában kiakad,és megint én vagyok a hibás a vitáért..pedig csak meg akarom vele beszélni,ami nekem rosszul esik.
2013. aug. 16. 23:26
 5/6 A kérdező kommentje:
Bocs,tényleg elírtam a szövegbe egy-két szót..tényleg nagy tragédia. Fáradt vagyok..
2013. aug. 16. 23:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi is egy évesek vagyunk és érdekes módon nálunk is most jött elő a veszekedős időszak :D Mi ha együtt vagyunk, csak nagyooon nagyooon ritkán veszünk össze, de ha facen beszélünk, akkor rendesen össze szoktunk veszni és minden nap! Pont tegnap írtam neki, hogy ezen változtatni fogunk. Ő a kapcsolatunk elején és közepén nem volt korrekt velem, nem bízok meg teljesen benne, emiatt is vitázunk a régi ügyeken és a bizalom miatt. De éppen tegnap minden egyes dolgot átrágtunk, megbeszéltük a hibákat, szépen, nyugodtan. Megbeszéltük, hogy eddig ő mit hibázott és hogy eddig én mit, utána pedig megígértük egymásnak, hogy új lapot kezdünk ebben a témában. Ha nem így lett volna, veszekednénk azóta is és lehet, hogy szakítottunk volna.De így abbamaradt és tényleg nem csípkelődünk egymással és nem hozzuk fel a régi dolgokat. Új lap... :)
2013. aug. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!