Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szoktatok-e valamit adni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok-e valamit adni a párotoknak, ha több hónap után végre találkoztok? Adnátok-e valamit?

Figyelt kérdés
Azon kívül, hogy elejébe mentek, és együtt lesztek + ami szokott olyankor történni. Valami kis apróság,vagy ilyesmi? :)
2013. aug. 17. 00:24
 1/10 anonim ***** válasza:

Több hónap után?:) Én most egy hétig nem látom, mert elutazott és már azon gondolkodok milyen ajándékot kapjon tőlem.:)


Te milyen apróságra gondoltál?

2013. aug. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom, nemi-betegséget ?
2013. aug. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én sose megyek üres kézzel.
2013. aug. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
egy kis apróságnak biztos örülne, de az ilyen ne legyen azért elvárás
2013. aug. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy patront az arcára.
2013. aug. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Nálunk bevett szokás, ha külföldre megyek, hogy hozok abból az országból óvszert, saját márkásat nem olyat amit mindenhol kapni. A férjem nagyon örül ennek :) és persze én is. Ez valami egyedi...
2013. aug. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Mi 2 és fél hónapig nem láttuk egymást, nemsokára hazajön. Ő már mondta, hogy megvan az ajándék, viszont én nem igazán tudom mit adhatnék :/ Közös képet képkeretben adtam, mielőtt elment.

Viszont most nincs ötletem. Tőle medált kapok és karkötőt.

2013. aug. 17. 00:34
 8/10 A kérdező kommentje:
tényleg egyedi:), viszont itt ő utazott el,én várom vissza. Majd ki fogok menni oda ahol lakik, 20 km,és nem szeretnék üres kézzel menni.
2013. aug. 17. 00:36
 9/10 anonim ***** válasza:
kiadós szex?
2013. aug. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

az csak másnap lehet, mert náluk otthon vannak, stb.

Azután azt itt nálam bepótoljuk, de azon kívül?

2013. aug. 17. 00:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!