Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék még a magányom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék még a magányom ellen, és miért érzem, hogy egy számomra külsőre ideális, szimpatikus, ám ismeretlen lányt is tudnék szívből ölelni és csókolni?

Figyelt kérdés
Sokáig volt párkapcsolatom, és -nem tudom hogy hasznomra vagy káromra- nagyon mély érzésű vagyok. Pár hete szakítottunk a barátnőmmel, hónapokig próbáltuk -bár inkább csak én- megmenteni a kapcsolatunkat de nem ment tovább. Nincsenek barátaim, eddig nem hiányoztak, a gimiben pedig sajnos az osztálytársak másak mint én. Nincs probléma a kommunikációs képességeimmel, a külsőm miatt sem volt idáig gondom, és a belsőm pedig... Csak annyi hogy érzelmes vagyok. Feltettem pár ismerkedős kérdést ezen az oldalon, néhány emberrel beszélek is elég sokat, viszont érzem hogy ez nem elég. Úgy érzem rengeteg szeretet van bennem, ha nem is a gondoskodás és törődés, de a fizikai szeretet, az amikor érzékien megsimogatod a párod kezét vagy lassan megcirógatod a lány arcát... Tele vagyok ezzel az érzelemmel, és sok idő után most végre nem csak azt érzem hogy mennyire jó amikor valaki ezt teszi veled, hanem vágyom rá, hogy én adhassak másnak. Mit tehetnék? Ahogy én vélem, egy lánynak ehhez bizalomra van szüksége, még ha csak a tudat alatt de akkor sem fog addig közel engedni magához amíg nem kezd el bízni bennem, pedig minden vágyam hogy végre bizalmat érezzek más felől, csak az a gond, hogy akárhogy is próbálkozom, lassan és nagyon kedvesen, vagy akár csak szimpla beszélgetést kezdeményezek, érzem és látom, hogy nekik erre nincs szükségük. Azt tapasztalom nap mint nap, hogy más emberek jól megvannak a maguk társasági köreikkel, és csak nekem lenne szükségem valakire. Muszáj lenne történnie valaminek, mert nagyon egyedül érzem magam. 17 éves vagyok .
2013. aug. 17. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Először is: Istenem, bárcsak minden 17 éves ilyen kedves, értékes, aranyos lenne! Másodszor: nagyon nézd meg, kit tisztelsz meg a jövőben a személyiségeddel, azzal, hogy Veled lehet.

Én úgy gondolom, túl vagy az előző kapcsolatodon, már nyitnál másra, és ez így helyes!

Én emlékszem, 17 évesen, éppen egy nyári éjszakán ültem az ablakban és arról álmodoztam, hogy milyen jó lesz, ha majd újra szerelmes leszek... Most 34 vagyok, de még mindig jó érzés rágondolni arra az estére. Az életben, tudod, mindennek megvan a maga ideje. Neked most a várakozás ideje van itt. Ez arra jó, hogy még szenvedélyesebben ragaszkodj majd ahhoz, aki megérdemel!

Várj türelmesen, hamarosan érkezik, akit Neked szántak!!! :) Szorítok neked, szeretnék még hallani felőled! :)

2013. aug. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, egyéb véleményekre is kíváncsi lennék:)
2013. aug. 18. 11:31
 3/5 A kérdező kommentje:
Miért van hogy egyetlen ember képes válaszolni egy jól megfogalmazott egyértelmű kérdésre? Senkinek nincs véleménye az ilyesmiről?
2013. aug. 19. 20:27
 4/5 anonim válasza:
nekem van!kár hogy csak 17 éves vagy!ezzel mindent elmondtam:)
2013. szept. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Felületes vagy és társfüggő.
2013. szept. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!