Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti lefeküdnétek így egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti lefeküdnétek így egy lánnyal? Többi lent

Figyelt kérdés
Megvan köztünk a kölcsönös vonzzalom. Ha lefeküdnénk belémszeretne,én viszont nem, és nem tudnék vele járni csak a testiek miatt, nekem ahhoz több kell. Eltérőek vagyunk, nem tudnám úgy szeretni...
2013. aug. 18. 12:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
le hát :D
2013. aug. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Ezt még a sex elõtt mond neki de ne csodálkozz ha nemet mond
2013. aug. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Én inkább teljes mértékben hagynám. Ha egyszer nem tudom szeretni akkor nem is áltatom.
2013. aug. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
52%

Le hát :)


Ha elmondod akkor nagy az esély rá hogy nem fog veled szexelni.

Ha nem mondod el neki és lefekszel vele aztán azt mondod ennyi, akkor meg idejön majd gyakorira sírni hogy minden pasi szemét.

de legalább dugtál egy jót:)

2013. aug. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Na és akkor minek akarsz vele lefeküdni? Ezt kihasználásnak hívják.
2013. aug. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%
Lefeküdnék, de lehet, hogy később megbánnám.
2013. aug. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
Miért nem tudnál vele járni, és miért nem tudnád szeretni, mi baj van vele, ha egyébként vonzódsz hozzá? Mi nem tetszik a személyiségében?
2013. aug. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Hát igen, azt kell eldönteni hogy kihasználod vagy nem :).ez meg csak a te személyiséged függvénye.
2013. aug. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
51%
Látom sok a kanos pali itt.... /kérdező nem rád értem hanem a válaszolókra/ a #4-es az egy nagyon kanos vagy rossz ember lehet... Leköpnélek #4-es! Szembe köpnélek!!!
2013. aug. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
73%

4-es vagyok.

Biztos lány vagy utolsó :)


Kanos nem kanos, ez emberség kérdése.

Én egy köcsög szemét vagyok, de le is sz-arom ki mit gondol rólam.

2013. aug. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!